Harry a Meghan, ako ste ich nikdy predtým nevideli. Zverejnili prvé zábery z ich dokumentu, toto ľuďom udrelo do očí

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (misanharriman)

Meghan a princ Harry, ako ste ich predtým nikdy nevideli. Netflix zverejnil prvý trailer k pripravovanému dokumentu o vojvodovi a vojvodkyni a ľudia sú šokovaní. Takto ich predtým nevideli.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál People, ktorý uvádza, že dokument s názvom Harry & Meghan ukáže vrcholy a pády ich milostného príbehu. Prvý intímny pohľad na dokument obsahuje osobné fotografie z ich spoločného života, uvidíte však tiež napríklad svadobnú hostinu, cestu do Afriky počas Meghaninho tehotenstva, ale aj ťažkosti, ktorým čelili vo svetle reflektorov.

Silné zábery

V jednej scéne si Meghan utiera slzy a pár je zobrazený počas mnohých udalostí. „Prečo ste sa rozhodli nakrútiť tento dokument?“ pýtajú sa v promo videu. „Nikto nevidí, čo sa deje za zatvorenými dverami. Musel som urobiť všetko, aby som ochránil svoju rodinu,“ hovorí Harry. „Nemá väčší zmysel vypočuť si náš príbeh od nás?“ pýta sa Meghan.

Kamery sledovali pár po celý čas, napríklad aj počas Invictus Games v Haagu v apríli a pri ďalších udalostiach. Dokument si budete môcť pozrieť na Netflixe už čoskoro. Okrem toho v januári 2023 vyjde aj Harryho monografia, ktorá by mala byť surová a úprimná. Mnohí ľudia sa obávajú, že to bude ďalšia rana pod pás pre ostatných členov kráľovskej rodiny.