Mávala som neskutočné menštruačné bolesti. Odkedy som vyskúšala tento zázračný spôsob domácej liečby, dokážem naplno fungovať aj počas svojich dní

Monizz

Samoliečba nie je rozumné riešenie, pokiaľ máte vážne zdravotné problémy. Lenivosť a strach neospravedlňujú neskoršie vážne následky. Ísť k lekárovi je vtedy prvoradé. Avšak nad bežnými bolesťami, s ktorými sa stretávame každý mesiac sa dá hravo zvíťaziť! Domáci liek na menštruačné bolesti, ktorý vám nijak neublíži, no môže vám pomôcť, je tu!

Článok pokračuje pod videom ↓
bolest3
takprosto.cc

V súčasnosti je liečba bolesti závislá od liekov. Všetky ženy dnes proti menštruačným bolestiam bojujú kvapkami a tabletkami, ktoré počas svojich dní jedia ako cukríky. Naša pečeň tým trpí a poriadne dávame zabrať aj žalúdku. Skúsiť alternatívnu liečbu, ktorá vám nemôže uškodiť, vdy stojí za to. Náš tip na úľavu od bolesti nemá za cieľ bolesť definitívne vyliečiť, má vám však pomôcť prekonať ju. A funguje na 100%!

Je to jednoduché ako facka. Podľa múdrostí žien z východného Ruska, ak sa chcete zbaviť vnútornej horúčky na konkrétnom mieste na bruchu a uľaviť si tak od bolesti, namočte si vatu do liehu. Ideálne je použiť 50% alkohol. Potom si vatu priložte na pupok a nechajte pôsobiť. Prikladajte len v tomto mieste. Ruské ženy verili, že cez pupok prejde do tela viac účinnej látky a bolesti pominú rýchlejšie a najmä, že pominú úplne.

bolest2
takprosto.cc

Používali ju už naše babičky

V minulosti si ženy liečili práve takýmto spôsobom nielen menštruačné bolesti, ale aj bolesti počas tehotenstva, či bolesti po pôrode. Nepoznali ibuprofeny, ani ibalginy, ani iné lieky tlmiace bolesť. Keď mali pocit, že im ide vytrhnúť brucho a pociťovali silné kŕče, stavili na alkohol. Zatiaľ čo muži sa potužovali alkoholom zvnútra a zapíjali tak svojich novonarodených potomkov, ženy si popôrodné bolesti liečili zvonka. Avšak už nie prikladaním vaty namočenej v liehu do pupku, ale namáčaním bavlnenej plienky, či utierky po celej ploche brucha.

Medicína starých materí, ktorá  k nám v minulosti prišla z východného Ruska, pomáhala nielen na menštruačné bolesti, ale aj pri prechladnutí, kašli a chrípke. Ľudia si tzv. vnútorné bolestivé miesta potierali zvonka liehovinami alebo destilátmi. Fungovalo to aj na boľavé a stuhnuté svaly, zápaly nôh, či zmiernenie horúčky v tele. Menštruačné bolesti však týmto spôsobom liečili najčastejšie. A prečo? No preto, lebo to fungovalo a dodnes funguje.

bolest1
takprosto.cc

Zvýšený účinok liečby

Pre zvýšenie účinku liečby používali ženy v minulosti aj celé gázy, ktoré namočili do alkoholu a obviazali si nimi kríže. Týmto spôsobom neodstraňovali len bolesť v podbrušku, ale aj v oblasti krížov. Domáce analgetikum vás nebude stáť veľa a je známe už stáročia! Aký máte na to názor? Veríte liečivým metódam z minulosti? Uznajte samé, nijako si nimi neuškodíte, tak prečo to aspoň nevyskúšať?

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články