Nikdy nikomu neustúpia a ide im len o vlastné dobro. 3 znamenia zverokruhu, ktoré vždy dajú na prvé miesto seba

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Myslieť na seba nie je vôbec zlé a veľmi často je nevyhnutné povedať, že je to niečo, čo by mal raz za čas urobiť každý z nás. Sebectvo je možno predstavované ako niečo negatívne, nemusí to tak však byť vždy.

Každý z nás má občas v živote pocit, že by mal myslieť na seba a niektoré znamenia zverokruhu to majú jednoducho v povahe. Práve preto, že myslia hlavne na seba, sa im možno v živote tak darí. Portál Elite Daily spísal 3 najsebeckejšie znamenia zverokruhu, ktoré existujú. Myslíte si, že to takto naozaj je?

Baran

Baran je veľmi popudivé a impulzívne znamenie a v tomto rebríčku jednoznačne víťazí. Dokáže ísť aj cez mŕtvoly, aby dosiahol to, čo sám chce a je presvedčený o vlastnej pravde. Je schopný sa takto pobiť aj za svojich najbližších, no keď ide o jeho záujmy, všetko ostatné ide bokom. Často si myslia, že jednoducho bojujú za to, čo je správne, hoci to tak nemusí vôbec byť.

Foto: pexels

Lev

Poznáte ľudí, ktorí sa s radosťou vrhajú do centra pozornosti? Práve také znamenie je Lev. Lev si vždy nájde spôsob, ako sa presadiť, a to v akejkoľvek situácii. Často si myslí, že on je hrdina každého príbehu a ostatní sú len vedľajšie postavy. Aby toho nebolo málo, väčšinou vystrčí úplne každého. Je hrdý na to, ako zastáva svoje názory a len málokedy ustúpi od toho, čo naozaj chce.

Panna

Racionálna Panna je veľký perfekcionista a na všetko sa pozerá s odstupom a na ostatných často aj z vrchu. Verí, že robí všetko správne a že nerobí žiadne chyby. Dokáže sa ľahko sklamať a nevie robiť kompromisy, všetci sa jednoducho musia prispôsobiť jej a jej názoru na všetko. Nikdy nebude ignorovať svoje vlastné potreby a väčšinou ich postaví pred potreby ostatných ľudí.