Tento doktor sa nebál a konečne vyriekol pravdu: Rakovina sa dá vyliečiť

Mary

Profesor Collin T. Campbell odkryl skutočnú pravdu o rakovine. Vyriekol pravdu o tejto zákernej chorobe, ktorá sa úplne odlišuje od toho, čo sme si doteraz mysleli, inak povedané, čo sme vedeli od vlády a zdravotníckeho priemyslu.

Článok pokračuje pod videom ↓
rakovina 1
youtube.com

Nie je to tak dávno, čo sa musel profesor Campbell rozhodnúť, či bude pokračovať vo svojej kariére, alebo či bude prezentovať a dávať verejnosti na vedomie svoje vedecké objavy. Jeho kolegovia i nadriadení ho v tomto nepodporili, ba naopak, odhovárali ho, aby to nerobil a dokonca sa mu vyhrážali, že ho kvôli jeho výskumu prepustia z práce. On sa však rozhodol nepočúvať ich a zvolil si vlastnú cestu.

Čo teda profesor odhalil?

Collin T. Campbell je profesorom nutričnej biochémie na Cornellovej univerzite. Počas svojho najnovšieho výskumu zistil, že za vznik chronických ochorení a rakoviny môže konzumácia živočíšnych bielkovín. Aby sme to upresnili, podarilo sa mu nájsť spojitosť medzi rakovinou prsníka a mliečnou bielkovinou, ktorá má názov kazeín.

Profesor Campbell je však zásadne proti populárnym dietám, dokonca vôbec nevychádza s celebritnými lekármi. Cieľom jeho práce je, aby bolo zdravie takým istým benefitom pre všetkých ľudí na svete bez rozdielu.

rakovina 3
catalunyapress.es

Či už sú to ľudia v mestách s dobrou infraštruktúrou alebo ľudia z rozvojových krajín, zdravie by malo byť dosupné pre všetkých ľudí rovnako bez toho, aby si museli platiť drahé farmaceutické lieky.

Prečo lekári ešte stále nedokážu mnohé choroby vyliečiť?

Názor profesora Campbella je, že doktori nedokážu vyliečiť mnohé choroby kvôli tomu, lebo nemajú prehľad o výžive. Neberú na vedomie to, že strava prispieva najviac zo všetkého k vzniku chorôb či rakoviny.

Pri svojom výskume strávil profesor Campbell viac ako 50 rokov vo verejne financovaných laboratóriaćh. Svoje poznatky chce zdieľať s verejnosťou aby vedeli skutočnú pravdu o tom, ako rakovine či chronickým ochoreniam predísť.

rakovina 3
mothymoore.com

Zmeny v jedálničku pomôžu viac ako tony rôznych medikamentov. Jednoduché zmeny v jedálničku a zameranie sa na rastlinnú stravu dokáže pomôcť pri prevencii pred chronickými ochoreniami.

Počas výskumu zistil, že pri nadmernej konzumácií živočíšnych bielkovín dochádza v našom tele k zvýšeniu proliferácii, aktivovaní rakovinových buniek a k poskytovaniu kyslíka pre  voľné radikály, ktoré sú často príčinou rakoviny.

Vplyv živočíšnych bielkovín na vývoj rakoviny

Profesor Campbell na úplnom začiatku kariéry strávil dlhý čas na Filipínach. Študoval tu vplyv živočíšnych bielkovín na fungovanie tela zdravých detí. Zistil, že existuje súvislosť medzi živočíšnými bielkovinami a rakovinou. Aby sme to upresnili, rakovinou pečene.

rakovina 4
livestrong.com

Svojim objavom bol sám ohúrený. Zistil niečo, čo úplne degradovalo všetko, čomu  on sám predtým veril. Rozhodol sa, že napíše knihu o epidemiologických problémoch a stravovaní, ktorá vyšla v roku 2005. Očakával, že zo strany verejnosti a ostatných doktorov sa kniha predávať nebude. Opak bol však pravdou. Táto kniha zaujala verejnosť natoľko, že bola následne preložená do 25 rôznych jazykov a predalo sa z nej viac ako milión výtlačkov.

Campbell strávil svojim výskumom celých 50 rokov a tvrdí, že bielkovina kazeín je najhorším pôvodcom karcinogénnych ochorení, pretože sa nedá takmer vôbec identifikovať.

Dokáže teda rastlinná strava liečiť ochorenia?

Výskum profesora Campbella nebol schválený tak, aby sa mohol otestovať na ľuďoch. Mnohé menšie štúdie však dokazujú, že strava, ktorá je založená prevažne na rastlinách, môže skutočne liečiť srdcové ochorenia.

S profesrom Campbellom a jeho výskumom súhlasí aj Edward Giovannucci, profesor v oblasti epidemiológie a výživy. Tvrdí, že potrava, ktorou sa stravujú ľudia v globále, je zdrojom zlého zdravotného stavu nielen jedincov, ale celkovo vo svete.

rakovina 5
sites.psu.edu

Podľa vyjadrenia Campbella je zdrojom zlého zdravotného stavu práve nadmerná konzumácia živočíšnych potravín, kde sa nachádza vysoký obsah kazeínu. Je zarážajúce, že ľudia sa napriek týmto zisteniam stále stravujú rovnako a preferujú živočíšne potraviny.

Aj keď sa mnohí domnievame, že mlieko je skvelé na kosti, výskumy ukázali niečo iné. Je samozrejmosť, že je lepšie piť mlieko ako sladené nápoje, ale v pokročilejšom veku už mlieko na podporu silnejších kostí nezaberá. Práve naopak, mlieko podporuje vznik ochorenia osteoporózy.

Pre profesora je ale dôležité, aby o tomto vedela verejnosť, preto poskytuje rôzne školenia zadarmo, na ktorých sa ľudia môžu dozvedieť viac o ochoreniach, ale aj o tom, ako dokáže vláda vedome ignorovať skutočné poznatky vedy a namiesto toho presadzovať svoj skorumpovaný výskum.

Aký je teda záver ?

rakovina 6
youtube.com

Súčasné záujmy farmaceutických firiem sa tlačia do zdravotníctva a školstva a zasa záujmy globálnej ekonómie sa usilujú o to, aby sa dostali do poľnohospodárstva a do živočíšnej a rastlinnej výroby.

Profesor Campbell tvrdí, že prospech a zisk z nadmernej konzumácie mäsa a živočíšnych výrobkov má iba farmaceutický a potravinársky priemysel. Zatvárajú však oči predtým, že ľudia kvôli tomu čelia následkom, ktoré sú pre ich zdravie krajne nebezpečné.

Profesor Campbell hovorí bližšie o svojom výskume vo videu, ktoré si môžete pozrieť tu:

Mali by sme brať na vedomie nové skutočnosti, ktoré vidíme každý deň, ale ignorujeme ich. Veľakrát sa totiž stane, že nám je nevoľno, bolí nás hlava, sme malátni, ale vôbec nevieme prečo. Tieto zistenia by sme preto nemali brať na ľahkú váhu.

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), naturalhealingmagazine.net