Zhodila 30 kilogramov a prezradila, koľko toho zje. Populárna herečka schudla a vyzerá úžasne

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Tento rok bol pre mnohých ľudí neuveriteľne ťažký, na druhej strane sa však nájde naozaj veľa známych osobností, pre ktorých bol zlomový z hľadiska ich zdravia a postavy.

Po obľúbenej speváčke Adele schudla aj herečka Rebel Wilson. Ako uvádza portál Daily Mail, 40-ročná Rebel Wilson nedávno svojim fanúšikom pripraila video na Instagrame o svojom roku zdravia, kedy schudla viac ako 30 kilogramov Vysvetlila, že napriek tomu, že sa dostala na svoji cieľovú váhu, ktorá je 75 kilogramov, robí všetko preto, aby si ju udržala.

Foto: profimedia

Snaží sa udržať si váhu

„Snažím sa dostať pod 1 500 kalórií každý deň, ak to chcem udržať,“ povedala. Prezradila však tiež, že teraz veľa pracuje, takže sa skôr drží na 2 000 alebo 2 500. „Teraz teda môžem zjesť o niečo viac, keď už som sa dostala na cieľovú váhu a stačí len udržovať.“ Rebel si na svoju cestu pri chudnutí vybrala Vivamayr, luxusné lekárske centrum v Rakúsku. Nedávno sa odtiaľ vrátila a svojim fanúšikom vysvelila, že pre ňu bolo dôležité, aby bola strava vysoko proteínová.

Foto: profimedia
Foto: profimedia

Takmer zomrela

Cítila sa spokojne, keď prešla na diétu s vysokým obsahom bielkovín. Hoci každý deň neje zdravo a čisto, robí pre to všetko, čo sa dá. Všimla si však, že jej telo veľmi dobre reaguje na bielkoviny. Prezradila tiež, že pred týmto rokom bola jej najnižšia váha, keď sa nakazila maláriou a takmer zomrela. „Keď som vyšla z nemocnice, všetci sa ma pýtali, čo som zo sebou urobila, že vyzerám tak dobre. A ja som na to povedala, že som takmer zomrela.“

Foto: profimedia

Teraz sa pozerá aj na to, že by si nechala zmraziť vajíčka, aby zabezpečila plodnosť. Rebel povedala, že predtým sa nesnažila o chudnutie aj preto, lebo mala prácu, kde jej platili za to, že je väčšia. 40-ročná herečka sa však rozhodla, že zdravie je pre ňu prvoradé a dobre urobila. Vyzerá naozaj výborne.

Najnovšie články