10 skutočne prekvapivých vecí, ktoré priťahujú mužov na ženách

Lucia Mužlová

V spoločnosti panuje domnienka, že mužov na ženách najviac priťahuje atraktívny výzor. Atraktívny vzhľad je pre mužov síce dôležitý, ale to, čo ich k ženám priťahuje ako magnet, nie je len dokonalé telo, perfektný vzhľad a sexi oblečenie.

interez4

Je to prekvapivé, ale mužom sa na ženskom pokolení najviac páčia nasledujúce veci:

Ranné naťahovanie

pexels.com

Mužom príde atraktívne sledovať svoje polovičky ako si po rannom prebudení naťahujú svaly a pomaly sa, ešte v pyžame, preberajú do nového dňa. Pri tejto činnosti sa im ženy zdajú zraniteľné, bezbranné a viac otvorené ako v ktorúkoľvek inú časť dňa.

Neupravené vlasy

pexels.com

Mnohé ženy sa snažia o dosiahnutie dokonalého účesu každý deň, avšak máme dobrú správu aj pre tie, čo dnes vyšli na ulicu bez náročných vlasových ceremónií. Muži totiž oveľa viac preferujú prirodzený vzhľad vlasov pred dokonale upraveným účesom.

Pleť bez mejkapu

pexels.com

Muži milujú prirodzenosť. Preto pre nich môže byť príliš veľa mejkapu na ženskej pleti skôr odrádzajúcim ako príťažlivým Dokonca narúžované pery sú pre niektorých mužov stopkou pred bozkávaním.

Guľaté bruško

pexels.com

Aj keď sa ženy rady prezentujú svojimi štíhlymi a vypracovanými brušnými svalmi, pre mužov nie je nič krajšie ako guľaté a jemne mäkké bruško. Dôkazom je aj sex symbol Marilyn Monroe, ktorá vyhlasovala, že „žena bez bruška je ako dom bez balkóna“.

Vrásky

pexels.com

Pre ženy sú nočnou morou, muži ich však vnímajú skôr ako znak zrelosti a životných skúseností. Ak sa vám teda na tvári začali objavovať prvé vrásky, nepanikárte, pre mužov budete stále pôvabné.

Chuť do jedla

pexels.com

Prehnaným strážením svojej váhy a kontrolou kalorickej hodnoty každého sústa jedla dokážu ženy mužov od seba ľahko odohnať. Muži obľubujú ženy, ktoré si rady vychutnajú jedlo bez výčitiek. Pre nich je to znak, že je žena sebavedomá, nezaujíma ju názor ostatných, a tak si oveľa ľahšie získa mužovu dôveru.

Okuliare

pexels.com

Aj keď v tínedžerskom veku považujú mnohé nosenie okuliarov skôr za trest, v dospelosti muži zaregistrujú ženy s okuliarmi skôr ako tie, čo ich nenosia. Okuliare však môžu u každého vytvárať rozdielny dojem. Buď sa v nich ženy javia ako bezbranné stvorenia, alebo naopak, ako sebavedomé a nezávislé, čo môže niektorých mužov aj vystrašiť.

Neopálené časti tela

pexels.com

V lete dokážu ženy kvôli dokonalému opáleniu tráviť hodiny na slniečku, no nie všetky časti tela sa im podarí vždy perfektne opáliť. Ony z toho síce nebývajú zrovna nadšené, pre mužov je ale kontrast medzi opálenou a neopálenou časťou pokožky na ženskom tele naopak veľmi vzrušujúci.

Maxi sukne

pexels.com

Mohlo by sa zdať, že minisukňa u mužov vyhráva, svoje čaro majú však aj ženy, ktoré si oblečú maxi sukňu. Maxi sukne sú totiž pre mužov ako tajomstvo, ktoré čaká na odhalenie. Aj keď muž videl nohy svojej partnerky už miliónkrát, maxi sukňa dokáže znova naštartovať jeho predstavivosť a túžbu.

Bosé chodidlá

pexels.com

Už dávno sú preč časy, kedy muž nemohol vidieť chodidlá svojej partnerky pred svadbou, avšak bosé chodidlá zostávajú pre mužov stále veľmi pútavou časťou ženského tela.

Iróniou je, že to, čo sa ženám javí ako chyby krásy, príde mužom naopak na nich príťažlivé a zvodné. Ženy by sa mali preto vykašľať na snahu o dosiahnutie dokonalosti svojho výzoru a nebáť sa mužom ukázať svoj prirodzený vzhľad aj so svojimi malými nedokonalosťami.

zdroj: babskeveci.sk (Kristína Horniaková) brightside.me

4
Komentovať