William a Kate prezradili zábavnú tradíciu, ktorú majú spolu s deťmi. Týmto pobavili mnohých fanúšikov

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

William a Kate majú za sebou rušný začiatok roka 2022. Kým William absolvoval svoju prvú oficiálnu návštevu Dubaja, Kate strávila niekoľko dní v Dánsku. Teraz spoločne odcestovali do Walesu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, hneď jedna z prvých otázok, ktoré im ľudia položili, sa týkala práve detí. „Ako sa majú deti?“spýtala sa Liz Brewer. Na to William odpovedal, že sa majú veľmi dobre a ďakujú za opýtanie. William zároveň pokračoval v odhalení milej tradície, ktorú s deťmi majú. Predtým, ako odídu z domu, musia absolvovať s Georgom, Charlotte a Louisom milú tradíciu.

Milá rodinná tradícia

„Vždy sa nás pýtajú, kam ideme. A my im potom ukazujeme, kde sme na mape a kde sa nachádzajú ony,“povedal. William a Kate žili vo Walese počas prvých rokov manželstva, čiže má pre nich špeciálny význam. Boli šťastní, že prišli na chvíľu naspäť. Zapôsobili aj na ľudí, ktorí sa na nich prišli pozrieť. „Sú to milií ľudia, nebol tam žiadny zhon, keď kráčali, rozprávali sa s ľuďmi, zaujímali sa o nich a aj o mesto.“

Foto: TASR/AP

Počas výletu tiež William povedal, že v ich rodine je trochu rivality, pokiaľ ide o tému rugby. William je patrónom Welsh Rugby Union od roku 2016, zatiaľ čo Kate nedávno prevzala funkciu patrónky anglickej Rugby Football League a Rugby Football Union. Pár sa minulý víkend zúčastnil zápasu medzi Anglickom a Walesom a zobrali so sebou aj Georgea. Ten vždy fandí inému tímu.