Svoju dcéru oblieka do luxusných značiek a ľudia ju za to kritizujú. Na jej oblečenie minula už 22-tisíc eur

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (sorenna_fashionista)

Každý rodič chce dať svojmu dieťaťu to najlepšie. Pravda je však taká, že niektorí to v snahe o dokonalosť skutočne preženú natoľko, že mnohí pochybujú o správnosti rozhodnutí. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál The Sun, matka sa ostro ohradila voči kritikom, ktorí tvrdia, že utráca príliš veľa na svoju trojročnú dcéru. Tá má v súčasnosti šatník za 20 000 libier (približne 22 000 eur). 33-ročná Hena Paja začala malú Srennu obliekať do značkových odevov, keď bola ešte dieťa ateraz vytvorila šatník s viac ako 400 ouotfitmi so značkami Gucci, Burberry, Moschino, Versace, Dior a Ralph Lauren.

Je toto detstvo?

Hena chce, aby sa z jej dcéry stala hollywoodska herečka, no ostatní tvrdia, že by mala nechať svoju dcéru žiť. „Mám veľa neprajníkom, ktorí mi hovoria, že mám nechať svoju dcéru žiť a neobliekať ju do značkových šiat… Ja im hovorím, že aj keď ideme do parku, mala by vyzerať rozkošne. Vzhľad však hovorí o človeku veľa,“ povedala. Hena si rada vyberá oblečenie pre seba aj pre svoju dcéru, no tvrdí, že ju do pózovania nenúti.

Má desaťtisíce sledovateľov

Vytvorila jej Instagram, kde má už viac ako 52-tisíc sledovateľov. Keď dovŕšila Sorenna šesť mesiacov, už jej nemusela kupovať žiadne oblečenie, pretože jej ich začali značky posielať zadarmo. Hena vždy milovala fotografovanie a svoju dcéru neustále fotografovala a všimla si, že sa jej dcéra páči aj ostatným.

Sorenna žije okrem svojej mamy so svojím otcom Mensorom, ktorý vedie stavebnú spoločnosť. Je jedináčik a podľa jej mamy je dôvod, prečo je taká populárna, hlavne ten, že je prirodzená vo fotografovaní a pózovaní. „Miluje hudbu, tanec, plávanie a dúfam, že z nej v budúcnosti bude slávna herečka. To je môj sen.“