Sú spolu už takmer 40 rokov a nikdy sa nezobrali. Tento populárny hollywoodsky pár je šťastný aj bez papiera

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (goldiehawn)

Na prvý pohľad Hollywood nevyzerá ako domov dlhotrvajúcich párov. Zdá sa však, že ešte stále existuje niekoľko stabilných párov, ktoré sú vzorom pre mnohých z nás.

Jeden z obľúbených párov celebrít, ktorý je však v rozpore s mnohými zaužívanými pravidlami, je aj Goldie Hawn a Kurt Russell. ako uvádza portál Bored Panda, sú spolu už 38 rokov a stále je medzi nimi silné puto. Nepotrebovali si to však oficiálne potvrdiť manželstvom. „Nejde o manželstvo. Je to o ľuďoch, o vzťahu a o vôli zostať spolu,“ povedala Goldie. Kurt dodal, že pre ľudí, ako sú oni dvaja, na sobášnom liste nezáleží.

Sú spolu aj bez papiera

75-ročná Goldie a 70-ročný Kurt spolu začali randiť v roku 1983 a odvtedy sú nerozluční. Obaja majú deti z predchádzajúcich manželstiev a tiež majú spoločného syna Wyatta. Novinárom predtým tvrdili, že ich odpoveďou na šťastný život je dobrá a spokojná rodina. Najšťastnejšími ich robí to, keď vidia svoje deti a vnúčatá. Spolu sa bavia a flákajú, no keď na to príde, zdravie je pre nich tou najväčšou prioritou.

Základ je šťastná rodina

Goldie je oddaná fitneska, každý deň sa zdravo stravuje, cvičí a medituje. Obaja sú veľmi šťastní a nepotrebujú na to žiadny papier. Na rozdiel od mnohých hollywoodskych manželstiev, ktoré sa skončili bolestivými rozvodmi sa zdá, že je medzi nimi krásne spojenie. Čelili spolu mnohým výzvam a neustálemu tlaku spoločnosti a pozornosti. Kurt a Goldie tiež spolu hrali v niekoľkých filmoch, napríklad aj v populárnom vianočnom filme Vianočné kroniky.

Aký máte názor na dlhodobé partnerstvo bez manželstva?

1
Komentovať