Moderátorka Soňa Müllerová predviedla outfit, ktorý ženy nevedia vynachváliť. Jeden detail im však bil do očí

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbená moderátorka je známa svojím zmyslom pre módu a svoje verné fanúšičky nesklamala ani tentoraz. Niektoré dokonca tvrdili, že je to jej najlepší outfit. Na jednom detaile sa však mnohé nezhodli.

Článok pokračuje pod videom ↓

62-ročná moderátorka sa objavuje v relácii Dámsky klub, kde neustále vyzerá nielen upravene, ale tiež štýlovo a jej vek by jej tipoval len málokto. Najnovšie Soňa Müllerová zvolila modrý outfit, ktorý ženy nevedeli vynachváliť a k pozitívnym reakciám sa pridala aj nejedna známa tvár slovenského šoubiznisu. Ženy sa však nevedeli zhodnúť na tom, či sa im páči jeden detail.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sona Mullerova (@muller.sona)

Diskusia ohľadom siloniek

Fanúšičky na Sonin outift najprv zareagovali v komentároch na profile Dámskeho klubu. „Ako vždy dokonalé. Pani Soňa, úžasná kombinácia modrá so zelenou,“ odkázala napríklad jedna žena. Ďalšie sa hneď pridali, no objavilo sa viacero komentárov, v ktorých ľudia písali, že by namiesto modrých siloniek zvolili radšej obyčajné telové. Soni to tak nakoniec nedalo a rozhodla sa na to zareagovať na vlastnom profile.

„Moje milé, chcela by som poznať Váš názor na tento outfit v dnešnom vysielaní. Reakcie na FB boli rôzne: väčšinou pozitívne na šaty, negatívne na modré pančuchy so zelenými sandálkami. Zeleno – modrá kombinácia je “netradičná klasika”, ale v takejto výraznej intenzite pôsobí veľmi sviežo, veselo a jarne. Je to aj trochu dramatické a trochu to nie je nuda. Teda podľa mňa,“ napísala moderátorka k príspevku a dala priestor ženám, aby jej outfit ohodnotili podľa svojho vkusu.

„Absolútne ikonické!“ bolo hodnotenie herečky Zuzany Vačkovej a outfit jej pochválili aj Veronika Bušová a Kristína Svarinská.

„Pre mňa úplne úžasná kombinácia, svieža, krásne farby, skombinované super, má celý outfit šmrnc,“ pridala sa k ich slovám ďalšia komentujúca. Táto zas nešetrila slovami chvály a rovno Soni odkázala: „Najlepšie oblečená žena na Slovensku vždy top a krásna a iná.“

A čo sa týka siloniek, opäť sa komentujúce nezhodli. Jedna napísala: „Za mňa skvelé, veľmi príjemne ma to prekvapilo, tie silonky sú práveže super!“ Druhá však hneď oponovala: „Ľúbim túto kombináciu, ale tie pančuchy sú na mňa priveľa.“ 

Najnovšie články