Martina Schindlerová zaspievala slovenskú hymnu a ľudia sú zhrození. Vraj nemá vôbec žiadnu úctu

Dana Kleinová

Foto: Instagram (schindlerovamartina)

Známa speváčka dostala príležitosť zaspievať slovenskú hymnu na hokejovom zápase. Ľudia sa však proti jej vystúpeniu búria. Zaspievala ju totiž po svojom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčku Martinu Schindlerovú ľudia spoznali vďaka súťaži Slovensko hľadá Superstar, v ktorej obsadila druhé miesto. Nikto tak nemohol pochybovať o jej talente. A hoci sa v súčasnosti venuje najmä právu, nezabúda ani na lásku k hudbe. Tú mala najnovšie šancu predviesť pred dôležitým hokejovým zápasom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Schindlerova (@schindlerovamartina)

Ľudia nešetrili kritikou

Martina sa na sociálnych sieťach nedávno pochválila, že dostala príležitosť zaspievať hymnu pred zápasom HC Slovan a HC Košice. Ľudí táto správa náramne potešila a fanúšikovia sa tešili, ako sa speváčka popasuje s touto náročnou úlohou. Nakoniec to však vyzeralo, že to bol vopred prehratý boj, keďže Martina sa rozhodla pozmeniť melódiu našej hymny a vniesť do nej trochu moderného popu. O tom, že to bol krok vedľa, svedčia desiatky komentárov na jej profile.

„Martinka, takto hrozne zaspievanú hymnu som ešte nepočul. Prerazili ste dno!“ odkázal jej jeden z divákov, ktorý mal možnosť počuť Martinino prevedenie hymny. „Hymna nie je popová pieseň a to ako ste si ju upravila podľa seba bolo až nedôstojné,“ súhlasila hneď ďalšia.

„Nič v zlom ale nevedieť zaspievať hymnu a upravovať si ju podľa seba je fau pax…. Treba mat úctu k štátnym symbolom…. Nespievala si svoje pesničky ani pesničku iného interpreta,“ upozornila tretia komentujúca.

„Bolo to dosť cez čiaru…keby to nebola štátna hymna tak vás štadión vypíska…ani dospievať vás nenechali,“ skonštatoval ďalší komentujúci.

Medzi komentujúcimi sa našlo aj zopár ľudí, ktorým sa Martinino prevedenie hymny naopak páčilo a označili ho za originálne. Speváčka na kritiku ani chválu nezareagovala a video s vystúpením je stále na jej profile.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Schindlerova (@schindlerovamartina)

Najnovšie články