Daru Rolins by ste po zákroku v Taliansku nespoznali. Pozrite sa, ako obľúbená speváčka vyzerá teraz

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Nie je to tak dávno, odkedy unikli fotografie speváčky z estetickej kliniky. Daru to dosť vzalo a priznala, že nečakala takéto narušenie súkromia a odvtedy si ho začala viac strážiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás kedysi informovali v článku, speváčka Dara Rolins sa vydala do Talianska, aby podstúpila hneď niekoľko estetických zákrokov – nechala si vyhladiť tvár aj krk a upraviť očné viečka. Speváčka si pravdepodobne myslela, že keď si nechá spraviť tieto zákroky v zahraničí, ostanú utajené, no to sa nepodarilo a jej fotografie vďaka plastickému chirurgovi obleteli celé Slovensko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Zamaskovala sa

„Zrejme je už mojím osudom, že veci, ktoré si chcem nechať pre seba a v súkromí, vyplávajú na povrch snáď skôr, než sa stanú,“ zareagovala hneď Dara na celú situáciu na sociálnych sieťach. Len o dva dni neskôr potom oznámila, že si berie voľno a má v pláne oddychovať, takže nebude veľmi aktívna na sociálnych sieťach.

Dara tak opäť zamierila do Talianska, no po nedávnom incidente už vie, že ani za hranicami nie je v bezpečí pred kritickým okom verejnosti, a tak sa rozhodla zamaskovať. Na fotografii, ktorú pridala z vlaku, má slnečné okuliare a klobúk, s ktorými by ste ju len ťažko spoznali, ak by ste okolo nej prešli na ulici. Vyzerá to tak, že momentálne je speváčka viac než odhodlaná strážiť si svoje súkromie a uistiť sa, že počas jej dovolenky nebudú môcť vznikať žiadne ďalšie aféry spájané s jej menom.

Foto: Instagram (dararolins_vermi)

Najnovšie články