Unikli zábery Dary Rolins z estetickej kliniky. Speváčka zúri, nechcela, aby ju niekto videl takto

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Objavilo sa video, na ktorom plastický chirurg ukazuje, čo všetko upraví na speváčkinej tvári. Zverejnil ho na svojom profile a speváčka ostala v šoku. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Plastický chirurg Michele Pascali zverejnil video na svojom profile. Ten ordinuje až v ďalekom Taliansku, a tak nie div, že si Dara Rolins myslela, že jej zábery pred estetickými zásahmi nik na Slovensku neuvidí. To sa však nepodarilo, keďže chirurg bežne pridáva fotografie či videá pred a po svojich klientok a zrejme netušil, aké veľké meno má táto diva vybudované vo svojej krajine. Dara na tento incident zareagovala a rozhodne nebola nadšená.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Priznala zákroky

Dara v minulosti pre Nový čas priznala, že podstúpila isté zákroky, ktorými si vylepšila tvár. „Ak by som mala absolvovať všetky zákroky, ktoré sú mi prisudzované, vyzerala by som úplne inak,“ povedala vtedy speváčka. Zároveň priznala, že si nechala spraviť prsia, nos a občas si nechá aplikovať botox medzi obočie. Nos si však vraj nedala upraviť z rozmaru, ale v dôsledku zdravotného problému.

A očividne to nebolo jediný raz, kedy sa dala vylepšiť. Novouniknuté zábery totiž ukazujú, že si nechala omladiť, resp. vyhladiť tvár i krk, no to však nie je všetko. Doktor uviedol, že podstúpila tiež „revision blepharoplasty“, čo je podľa The Ezra Clinic zákrok, ktorým si ženy nechávajú upraviť očné viečka po predošlej nepodarenej úprave očných viečok. Je tak možné, že Dara už v minulosti podstúpila ďalší zákrok, ku ktorému sa verejnosti nepriznala.

Reprofoto: Instagram (drmichelepascali)

Reakcia Dary na seba nenechala dlho čakať

Najnovšie články