Kate Middleton po kauze s upravenou fotkou opäť zachytili fotografi. Znova však vyvolala len zmätok

Hyriaková Kristína

Foto: SITA/Profimedia

Len pár dní dozadu princezná z Walesu vyvolala kauzu pre upravenú fotografiu, ktorú zverejnila na Deň matiek, ktorý sa v Británii oslavoval minulú nedeľu. Teraz ju fotografi zachytili opäť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Daily Mail, Kate Middleton odfotili opäť v aute – po boku jej manžela princa Williama, kde sedela na zadnom sedadle. Práve odchádzali z hradu Windsor a William smeroval do Westminsterského opátstva na každoročnú bohoslužbu ku dňu Commonwealthu. Kate sa na omši nezúčastnila, pretože sa na verejnosť vráti až po Veľkej noci.

Bohoslužby sa nezúčastnil ani kráľ Karol

Na bohoslužbe nebol ani kráľ Karol, ktorý sa momentálne lieči, no nahral video. Kensingtonský palác teraz čelí veľkej kritike, ale aj tlaku, pretože verejnosť tlačí na to, aby viac informovali o zdravotnom stave Kate Middleton. Po zverejnení fotografie na Deň matiek na Instagrame, kde bola Kate spolu so svojimi tromi deťmi, sa na nich spustila vlna kritiky. Niektoré agentúry fotografiu taktiež stiahli, pretože bola podľa nich digitálne upravená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KEMBRICISTAN (@kembricistan)

Kate sa ospravedlnila

Kate sa následne za zmätok ospravedlnila a povedala, že ako každý amatérsky fotograf, aj ona sa so záberom trochu hrala a upravila ho. Médiá si však vypýtali originál fotografie, čo palác vydať odmietol. Fotografiu vytvoril princ William a Kate ju dvakrát upravila vo Photoshope. PR pracovníci Kensingtonského paláca vraj niekoľko týždňov plánovali zverejniť fotografiu Kate, aby stopli špekulácie o jej zdravotnom stave.

Nanešťastie, teraz vyvolali ešte viac špekulácií o tom, ako na tom zdravotne je. Kate podľa zdrojov vraj chcela, aby fotka vyzerala čo najlepšie a nechcela vyvolať žiadny škandál.

Najnovšie články