Túto nepatrnú zmenu si na Kate Middleton všimol každý. Vďaka tomuto vyzerala ako skutočná budúca kráľovná

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

Mnohí fanúšikovia kráľovskej rodiny si všimli, že na Kate Middleton je niečo iné. Vďaka nepatrnej zmene pôsobí ako skutočná budúca kráľovná.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, v utorok večer princezná z Walesu objavila po boku princa Williama, kráľa Karola a kráľovnej Kamily a po prvý raz po troch rokoch hostili diplomatický zbor. Kate zažiarila v nádhernej tiare, ktoré si zastrčila do rovných, uhladených prameňov. Na ušiach mala krásne náušnice po kráľovnej Alžbete.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton👑 (@the_princess__of_wales)

Krásny diadém princeznej Margaret

Diadém, ktorý patril princeznej Margaret, mala na sebe už aj predtým, teraz však mnohých zaujalo, ako prešla z rôznych drdolov či vlasov učesaných nabok, do jednoduchšieho, uhladeného štýlu, pričom vlasy má rozdelené na dve polovice. Aj keď členovia kráľovskej rodiny nosia väčšinou korunky a diadémy len pri špeciálnych príležitostiach, zhodou náhod mala Kate na sebe diadém už druhý raz za dva týždne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Waleses💖 (@katemiddleton_uk)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Waleses💖 (@katemiddleton_uk)

Premyslené doplnky aj outfit

Výber pre túto príležitosť bol premyslený, keďže kráľovskú čelenku mala v obľube aj jej svokra, zosnulá princezná Diana, jej predchodkyňa ako princezná z Walesu. Okrem výberu doplnkov mnohých ľudí zaujali aj jej krásne červené šaty, ktoré do istej miery pôsobili vianočne.

William a Kate sa od úmrtia kráľovnej Alžbety naplno pustili do svojich kráľovských povinností ako nastupujúceho kráľovského páru. Po zverejnení dokumentu Meghan a Harryho mnohí netrpezlivo čakajú na ich reakciu, žiadne oficiálne stanovisko však predostrené nebolo.