Borisovi Kollárovi sa má čoskoro narodiť 13-te dieťa. Mamičkou sa má stať mladá žena z televízie JOJ

Nikoleta Kottešová

Foto: Instagram (kollarboris), Facebook (Laura Vizvaryova)

Boris Kollár je známy tým, že je otcom dvanástich detí s desiatimi rôznymi ženami. Aktuálne sa povráva, že bude mať v poradí trináste dieťa s mladou blondínkou, s ktorou si užíval dovolenku v Dubaji. Obaja sa k tejto situácii rázne vyjadrili.

Článok pokračuje pod videom ↓

Predseda Národnej rady SR, Boris Kollár sa pýši početnou rodinkou. I keď má takmer každé dieťa s inou ženou, o svoje deti sa príkladne stará, a snaží sa im venovať čo najviac času. Avšak, zdá sa že stále nemá dosť.

Jedenástou mamou jeho potomka má byť podľa Nového času mladá speváčka Laura Vizváryová, ktorá sa ako 19-ročná zúčastnila talentovej show na TV JOJ. Blízky zdroj z Laurinho okolia tvrdí, že sa jej zväčšilo bruško. „Bola som s ňou nedávno a zdalo sa, že má väčšie bruško. Hovorí sa, že čaká dieťa s Kollárom,“ povedal zdroj pre Nový Čas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Majú v tom jasno

„Mňa by len zaujímalo, kto vám podáva tieto informácie. Vidia ma ľudia s bruškom? Tak som asi len pribrala. Prepáčte, nebudem k tomu nič hovoriť, je to moje súkromie,“ povedala Laura. Zapierať sa snaží aj samotný Boris: „Fakt na toto nebudem reagovať,“ napísal Boris Kollár Novému Času. Avšak, podobné vyjadrenia dával aj v minulosti, keď sa šepkalo že bude opäť otcom. Síce zo začiatku zapieral, realita bola iná. Iba čas ukáže, ako to dopadne v tomto prípade.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Najnovšie články