Je naozaj koniec? Video z koncertu zachytáva, ako sa Harry a Meghan túlili počas ľúbostnej piesne

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@thasklassy)

Zamilovaní ako nikdy. Video z koncertu zachytáva milý okamih medzi párom, o ktorom sa už dlho špekuluje, že sa rozvádza. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Mirror, princ Harry bol videný, ako objíma svoju manželku Meghan Markle popri tom, ako na svetovom turné Renaissance speváčka Beyoncé predviedla ľúbostnú pieseň. Z tohto koncertu sa na internete objavilo viacero záberov, keďže si fanúšikovia ihneď všimli prítomnosť známeho páru a podľa týchto videí to nevyzerá tak, že by sa pár chystal na rozvod. Práve naopak. Spoločne sa zabávajú, tancujú a neskôr sa k sebe rovno aj túlili.

Foto: TikTok (@thasklassy)

Zladili sa

Speváčka Beyoncé pre svoje koncerty vymyslela dresscode, podľa ktorého mali mať všetci na sebe niečo sivé/strieborné. To dodržal aj manželský pár – Meghan mala na sebe biely top a striebornú sukňu s flitrami, zatiaľ čo Harry zvolil sivé sako a nohavice. Je vidieť, že venovali nejaký čas plánovaniu, a tak sa dá predpokladať, že už dlhšie zamýšľali zabaviť sa na tomto koncerte.

Podľa virálnych záberov si pár koncert naozaj užil a spoločne si na populárne skladby aj zatancovali. Keď však Beyoncé začala hrať skladbu „1+1“, okamžite sa k sebe pritúlili a neskôr si Meghan položila hlavu na Harryho rameno. Popis k videu, ktoré zverejnil fanúšik menom Matt, znel: „Keď začne 1+1 a Meghan Markle a Princ vedľa vás vyzerajú, akoby sa znova do seba zaľúbili.“

@thasklassy The way he had her close to him with his hand sround her waist and her head on his shoulder 🥹 #princeharry #meghanmarkle #beyomce #1+1 #love #losangeles #renaissanceworldtour ♬ original sound – Matt

Najnovšie články