Bulvárne médiá vypustili správu, ktorá pobúrila kráľovskú rodinu aj jej fanúšikov. William vraj Kate podvádza

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

Britská kráľovská rodina je už dlhú dobu centrom pozornosti, najnovšie však bulvárne médiá pobúrili kráľovskú rodinu aj mnohých fanúšikov. Zverejnili správu, že má William už nejakú dobu milenku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Marca, sa v poslednej dobe hovorilo hlavne o princovi Harrym a jeho knihy. Teraz však bulvárne médiá vypustili správu o tom, že William a Kate už dlhšiu dobu prežívajú krízu vo vzťahu. Anglické bulvárne médiá vypustili správu, že William trávil Valentína so svojou údajnou milenkou Rose Hanbury.

Foto: Instagram (the.british.royal.family)

Už pred rokmi ju spájali s Williamom

Táto žena je pritom „známou firmou“ pretože má blízko ku Kate Middleton a britské médiá tvrdia, že William a Rose sa stretávajú veľmi prefíkane. Po prvý raz ich odfotili na party v roku 2019, preto sa vtedy hovorilo, že princ bol manželke neverný počas jej tretieho tehotenstva, s princom Louisom. Klebety vyvolali rozruch v paláci, a preto Kate požiadala svojho manžela, aby ju odstránil z okruhu priateľov.

Foto: profimedia

Pobúrilo to kráľovskú rodinu

Tento raz vyvolali médiá pobúrenie tým, že tvrdia, že William strávil Valentína so svojou údajnou milenkou. Údajne spolu absolvovali romantickú večeru v luxusnej talianskej reštaurácii v Londýne. Čašník mal tvrdiť, že William daroval Rose perlový náhrdelník na Valentína. Rose je známa britskej kráľovskej rodiny, v roku 2009 sa vydala za markíza z Cholmondeley, Davida Rocksavagea.

Rose a David sa v roku 2019 rozviedli, práve vtedy, keď sa začalo rozprávať o jej údajnom romániku s princom Williamom. Mnohí fanúšikovia kráľovskej rodiny to vnímajú ako zbytočné klebety a niektorí dokonca ako odpútanie pozornosti od princa Harryho.