Princ Harry opäť šokoval verejnosť. Absolvoval ďalší rozhovor a ľuďom neunikol tento detail

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Princ Harry sa opäť objavil v rozhovore v súvislosti s propagáciou svojej knihy Spare, ktorá vyvolala toľko kontroverzie. V rámci rozhovoru zodpovedal aj niekoľko zaujímavých otázok.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu People sa Harry objavil v jednej časti The Late Show so Stephenom Colbertom asi mesiac po tom, čo s ním hovoril práve o memoároch v knihe The Spare. Stephen mu položil asi 15 zaujímavých otázok, ktoré zahŕňali napríklad to, čo si Harry myslí, že sa stane, keď zomrieme alebo aj to, aký sendvič má najkradšej.

Mnohých divákov ohúril

Ováciu u publika vyvolal odpoveďou na otázku, aká je jeho obľúbená vôňa. „Moja žena,“ odpovedal s odkazom na Meghan Markle. Okrem toho prezradil, že jeho obľúbený sendvič je toast so syrom, šunkou a dijonskou horčicou navrchu.

Foto: profimedia

Okrem priznania, že by mal pravdepodobne vyhodiť svoje staré roztrhané boxerky či že požiadal anglický rugbyový tím na finále Svetového pohára o autogram v roku 2003. Zároveň tiež povedal, že sa bojí hadov. „Nemám rád žraloky, ale tie sú aspoň v oceáne. Hady sa môžu dostať kamkoľvek,“ povedal.

Správal sa úplne inak

Najnovšie články