Mnohí ju kritizovali, ona si z toho ťažkú hlavu nerobí. Dominika Cibulková reaguje na postup v Let´s Dance

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (domicibulkova)

Mnohí fanúšikovia obľúbenej šou Let´s Dance zostali po poslednom kole veľmi prekvapení. Nikto z nich totižto nečakal, že vypadne práve Diana Mórová.

Diana patrila k tým najlepším tanečníčkam v šou, preto jej vypadnutie spustilo na sociálnych sieťach veľkú vlnu kritiky na mnohých ďalších účastníkov, ktorí podľa názoru ľudí neboli dostatočne dobrí na to, aby postúpili. Od Diany sa očakávalo, že bude medzi finalistami, no mnohí ľudia si myslia, že vypadnúť mali napríklad Attila alebo Dominika Cibulková, ktorých označujú za horších tanečníkov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Dominika Cibulková si z kritiky ťažkú hlavu nerobí

Aj samotná Diana neskôr povedala, že si myslí, že nie je pre mladých ľudí až taká atraktívna, ako ostatní súťažiaci. Práve na Dominiku Cibulkovú sa valí asi najviac kritiky, ona si však z toho ťažkú hlavu nerobí a teší sa z postupu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

„Kamoši ďakujeme, pretože sme postúpili vďaka vašim hlasom a podpore. Nejdem tu vyplakávať, aké to bolo náročné, koľko času a energie sme tomu obetovali, a že sme s Robkom prekonali našu prvú krízičku,“ napísala Dominika na svojom Instagrame.

„Na konci dňa záleží iba na tom, že sme to dali a vy ste nás opäť posunuli ďalej, a že celá naša námaha mala zmysel, čo ma nekonečne teší.“ 

Najnovšie články