Prvá tohtoročná vianočná reklama je tu. Kvôli tejto veci sú však ľudia nahnevaní

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (Very.co.uk)

Mnohí ľudia sa už teraz tešia na Vianoce, pre niektorých je však ešte príliš skoro nad tým aj premýšľať. V niektorých obchodoch už nájdete vianočný tovar. Teraz sa však objavila prvá vianočná reklama a niektorých ľudí poriadne pobúrila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Ladbible, pred pár dňami sa objavila vianočná reklama firmy Very.co.uk a mnohých ľudí to poriadne nahnevalo. „Vianoce nie sú len jeden deň. Je to veľa dní,“ hovorí herečka v reklame. V reklame hovoria, že chcú oslavovať Vianoce skôr, taktiež chcú osláviť pracovné Vianoce, narodeninové Vianoce a podobne.

Niektorí zostali nahnevaní

Diváci však zostali poriadne nahnevaní, pretože chvíľu pred zahraničným Halloweenom či našimi Dušičkami určite nechcú myslieť na Vianoce. Akokoľvek je reklama milá a slávnostná, ľudia očividne ani zďaleka nemajú náladu na sviatky. „Nezáleží na tom, ako veľmi milujem Vianoce, zverejniť reklamu teraz je smiešne,“ komentoval jeden divák. „Preboha, je október!“

Napriek tomu, nie všetci sú z reklamy sklamaní. „Noačo, že je október. Už nech sú Vianoce.“ „Nikdy nie je priskoro sa vianočne naladiť.“ Už minulý rok boli mnohé spoločnosti kritizované za skoré zverejnenie reklám, ale ich argument je, že sú vianoční nadšenci a tešia sa, keď zákazníkov potešia čo najskôr.