Nie je to Kim Kardashian, ani Megan Fox. Najkrajšie telo má podľa vedy modelka s krivkami, má to však háčik

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Kelly Brook)

Najdokonalejšie telo má podľa vedy žena po štyridsiatke. Vďaka svojim krivkám má modelka miery, ktoré sú podľa výpočtov ideálne. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, nové štúdie spochybnili, že žena s postavou presýpacích hodín, kedy je poprsie rovnako veľké ako jej boky, je ideálom ženskej krásy. Dokonalou je, naopak, žena s krivkami, ktorá má o čosi väčšie poprsie než sú jej boky. Univerzita v Newcastle zistila, že ideálna žena má miery poprsia 93 cm, 61 cm v páse a obvod bokov 87 cm. Týmto číslam presne zodpovedá moderátorka a modelka Kelly Brook. Teda, aspoň donedávna, tomu zodpovedala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kelly Brook (@iamkb)

Mala ideálnu postavu

Podľa Healthy Celeb, Kelly meria 168 centimetrov a váži 66 kilogramov. V súčasnosti sa už však jej miery o čosi zmenili, nemá v páse 61 centimetrov ale 71 centimetrov, vďaka čomu nosí väčšie číslo oblečenia. Modelka však priznáva, že sa nikdy necítila lepšie a má sa oveľa radšej, keď je o čosi ťažšia. Prezradila to pre Dailymail. Zároveň povedala, že posledné roky bola neustále na diéte a nemá v úmysle sa do tohto cyklu opäť dostať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Brook (@iamkb)

Najnovšie články