Mamička zdieľala fotografiu šlabikára svojej dcéry. Neuveríte, akým spôsobom si značí domácu úlohu

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR

Školský rok sa ešte len začal, no príhodami z lavíc sa to len hemží. Dôkazom je práve sociálna sieť Facebook, kedy mamičky veľmi rady zdieľajú všetko, čo ich ratolesti vyviedli. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Deti sú skutočne studnica nápadov a veselých príhod. Určite si aj samy pamätáte niektoré zo svojho detstva, pri ktorých sa teraz chytáte za hlavu a smejete sa na tom, ako ste to mohli vôbec urobiť. Najlepšie, čo môžete urobiť, je všetky príhody uchovávať, pretože nikdy neviete, kedy si na to budete chcieť všetci spoločne spomenúť.

Dievčatko pobavilo celý internet

Na facebookovej stránke Rádia Expres sa jedna mamička v sekcii komentárov pochválila skutočne podarenou fotografiou. Je zvykom, že deti si zapisujú úlohy skratkou D.Ú. Poznačia si stránku alebo si značku priamo napíšu na miesto, ktoré majú za úlohu spraviť. Toto dievčatko si to však napísalo po svojom.

Neuveriteľné reakcie

Vtipný je ešte aj domček, ktorý nakreslila pred písmenká a je pravdepodobné, že to má znamenať práve „domáca“ úloha. Je jasné, že na túto príhodu bude ešte dlho spomínať a určite by si ju mali uchovať na časy, keď bude dcéra staršia. Komentár má viac ako 1400 reakcií a niekoľko vtipných komentárov. Väčšinou mamičke radia, aby to dcére ukázala, keď bude staršia, že sa pobaví. Teraz však baví hlavne ostatných ľudí.

Ak aj vy máte vtipnú príhodu s vaším dieťaťom alebo vnúčaťom, neváhajte nás kontaktovať.

Najnovšie články