Otestujte sa: To, akým spôsobom napíšete písmeno „X“ odhaľuje veľa o vašej osobnosti, tvrdia odborníci

Lucia Mužlová

Foto: instagram/countrylivingmag

Keď si zoberiete papier a pero, akým spôsobom napíšete jednoduché písmeno „X“? Najnovšie sa na internete objavila táto psychologická výzva. Dokonca existuje až 8 spôsobov, ako možno písmeno „X“ napísať a k výsledkom sa vyjadrila certifikovaná analytička rukopisu Kathi McKnight, ktorá všetky analyzovala. Toto hovorí štýl písania o vašej osobnosti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Country Living (@countrylivingmag) on

#1.spôsob

Ak napíšete písmeno „X“ podľa prvého spôsobu a teda dvomi ťahmi, pričom začínate v pravom dolnom rohu, znamená to, že kým sa prenesiete cez minulosť, trvá to podstatne dlhší čas. Máte akoby obe ruky zviazané a nechávate sa minulosťou ovplyvňovať aj dnes.

#2. spôsob

Ak píšete písmeno „X“ dvomi ťahmi, ale začínate opačným smerom a teda odspodu smerom doľava a následne vpravo dole, máte silnú túžbu sa posunúť niekam dopredu, no minulosť vás stále dobieha.

#3. spôsob

Obrátené ťahy s tým, že začínate vpravo hore znamenajú, že máte rebelskú povahu.

#4. spôsob

Ak píšete písmeno „X“ tak, že až druhá línia je klasická z pravého horného rohu smerom nadol, znamená to, že zatiaľ, čo sa snažíte sústrediť na svoju budúcnosť, stále máte pokušenie vracať sa späť v čase. Je to ako keby ste sa na svet neustále pozerali cez spätné zrkadlo.

#5. spôsob

Ak píšete písmeno „X“ tak, že najskôr urobíte čiaru z pravého horného rohu dole a druhú urobíte z ľavého horného rohu smerom doprava dole, je to napísané v opačnom smere, čo znamená, že žijete celý život podľa svojich vlastných pravidiel.

#6. spôsob

Začínate z ľavého dolného okraja a druhá čiara ide mimo riadok? Znamená to, že si dávate ciele, ktoré aj dosiahnete. Dá sa povedať, že pre seba a aj svojich blízkych určujete ten správny smer. ľudia radi nasledujú vaše vízie.

#7. spôsob

Takto ste sa to pravdepodobne učili aj v škole. Písať z zľava doprava. To znamená len toľko, že váš život je v rovnováhe a nemáte tendenciu sa vymykať z normy.

#8. spôsob

Ak začínate vpravo hore, skúste viac premýšľať mimo svoje možnosti. Vnímajte aj názory ostatných a nežite tak, ako keby ste mali pravdu vždy len vy.

Najnovšie články