Urobte si tento krátky test a zistite, či vaša krvná skupina definuje aj váš temperament

Monizz

Dlhé roky vedci študujú a skúmajú vplyv krvnej skupiny na temperament človeka. Záujem odborníkov podnecujú najmä evidentné individuálne rozdiely medzi ľudskými povahami. Keď sa však hovorí o temperamente, pod túto „kolónku“ spadá celý rad náročných psychologických charakteristík, ako je napríklad hĺbka a stabilita emócií, charakteristiky správania v jednotlivých situáciách či stupeň agresivity v záťažových situáciách.

krvne001
takprosto.cc

Kórejci a Japonci sa držia teórie, ktorá spája temperament človeka s jeho krvnou skupinou. Podľa tohto jednouchého testu rýchlo zistíte, či vaša krvná skupina ovplyvňuje váš temperament, alebo s ním vôbec nesúvisí.

Ženy s krvnou skupinou 0

Ženy s krvnou skupinou 0 sú spravidla sebeckejšie ako ženy s inou krvnou skupinou. Vo vzťahoch s mužmi sú veľmi žiarlivé, ale aj vášnivé. Zástupkyne nežného pohlavia svojich partnerov celý život potichu sledujú a nespúšťajú z očí. Tieto ženy majú o svoje okolie záujem, sú ako dravce. Žijú svoj život podľa vlastných pravidiel a nerady sa prispôsobujú požiadavkám druhých ľudí. Nemajú záujem o mužov, ktorí nie sú rovnako vášniví ako ony. Sú dominantné a darí sa im v podnikaní či obchodoch. Napriek svojej zdanlivej samostatnosti a emancipovanosti sú to bytosti, ktoré v hĺbke srdca túžia po objatí a teplých slovách.

krvne002
takprosto.cc

Ženy s krvnou skupinou A

Ženy s krvnou skupinou A sú od narodenia trpezlivé a pokojné bytosti. Na svoje okolie pôsobia veľmi nesebecky, priateľsky a disciplinovane. Oceňujú poriadok a samé sú poriadkumilovné. Majú radi pohodlie a o to sa usilujú aj pri riešení problémov. To v ich prípade býva pokojné a bez zbytočných emočných výkyvov. Avšak ženy s touto krvnou skupinou vedia byť aj veľmi tvrdohlavé, a aj keď to tak vyzerá, nie sú práve submisívnymi partnerkami. Napriek tomu, že majú radi romantiku a vo vzťahoch sa rady nechajú rozmaznávať, v partnerských vzťahoch sú spočiatku hanblivejšie a to na nich muži milujú.

krvne003
takprosto.cc

Ženy s krvnou skupinou B

Ženy s krvnou skupinou B sú veľmi flexibilné povahy. Dokonale znášajú samotu a fantasticky sa cítia aj vo veľkej skupine ľudí. Na rozdiel od prvých dvoch skupín, ženy s „béčkovou“ krvnou skupinou nie sú ani dominantné ani submisívne. Sú jednoducho schopné využiť najrôznejšie situácie a pritom si zachovať svoju nezávislosť. Rovnako ako sa dokážu prispôsobovať, vedia povedať aj razantné nie a takisto dokážu veľmi milovať a zároveň nedokážu zabúdať na krivdy zo strany iných. Väčšina týchto žien má rada spoločenský život a vo vzťahoch dokážu byť veľké záletníčky. Keď sa však usadia, z hniezda ich len tak ľahko niekto neodláka.

krvne004
takprosto.cc

Ženy s krvnou skupinou AB

Zástupkyne tejto krvnej skupiny sú veľmi jemné a uvoľnené osoby. Sú ohľaduplné, zdvorilé a čestné. To všetko je však len navonok, pretože vo vnútri prežívajú často veľké rozpory. Ich psychickú rovnováhu dokážu poriadne rozvrátiť vnútorné konflikty a pochybnosti. Preto inštinktívne hľadajú partnerov, ktorí sú rodinne založení a majú v nich stopercentnú oporu a istotu zároveň. Nemajú rady vášnivých a energických mužov, viac im vyhovujú zrelé povahy so schopnosťou vážne uvažovať. Spravidla sú veľké romantičky, nepotrebujú na seba priťahovať oči iných mužov, práve naopak, túžia byť milované iba jedným jediným.

krvne005
takprosto.cc

Sedia výskumy japonských vedcov aj na vás, alebo ste celkom iná? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články