Harry a Meghan ukázali, ako vyzerá ich dcérka Lilibet: Je úplne jasné, na koho sa najviac podobá

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (misanharriman/alexilubomirski)

Princ Harry a Meghan Markle zverejnii fotografie svojej dcérky Lilibet po jej prvých narodeninách. Tie oslavovala v sobotu, 4. júna. Len nedávno všetci aj so synom Archiem prileteli do Spojeného kráľovstva na oslavu jubilea kráľovnej Alžbety.

Ako uvádza portál Tyla, blízky priateľ Harryho a Megjan, Omid Scobie zdieľal na svojom Twitteri niekoľko fotografií, kde napísal, že Harry a Meghan pozvali svojich blízkych priateľov a rodinu na piknik na dvore vo Frogmore Cottage. Na fotografiách je aj Lilibet, pričom je to jedna z prvých oficiálnych fotografií, kde dcérke aj vidno do tváre.

Je jasné, na koho sa podobá

Počas osláv to bolo vôbec prvý raz, čo sa kráľovná Alžbeta stretla so svojou vnučkou Lilibet, ktorá je pomenovaná po nej. Mnohí pritom očakávali, že prvé narodeniny Lilibet budú veľkolepé, bola to však len jednoduchá oslava na záhrade. Podľa správ to bola hlavne pandémia, ktorá zadržala stretnutie kráľovnej s deťmi princa Harryho a Meghan.

Mnohí ľudia zostali po zverejnení fotografií malej Lilibet nadšení, pretože je jasné, že sa podobá na svojho otca, princa Harryho.

0
Komentovať