Ukázala, ako sa má správať skutočná princezná. Takto zareagovala Kate Middleton po škandalóznych útokoch

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia

Len pár dní po škandalóznych odhaleniach a obvineniach sa Kate Middleton objavila na verejnosti. Aj keď ju novinári hneď zasypali otázkami, ona sa nenechala rozhodiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál News, princ William a jeho manželka Kate Middleton sa vo štvrtok minulý týždeň objavili spolu s princeznou Victoriou a princom Danielom na Royal Albert Hall a na Royal Variety Performance. Bolo to ich prvé verejné vystúpenie od ďalších obvinení, ktorým čelia po zverejnení knihy Endgame od Omida Scobieho.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Simon Perry (@sperrypeoplemag)

Neukázali emócie

Na tomto verejnom vystúpení všetci čakali, ako bude kráľovský pár reagovať, a to hlavne Kate, do ktorej sa Omid poriadne obul. Žiadnej drámy z ich strany sa však verejnosť nedočkala, čo nie je nijakým prekvapením. Akonáhle sa objavili, ľudia začali tlieskať a tešili sa, že ich vidia. Na dvojici vôbec nebolo vidieť negatívne emócie, ako sú napríklad rozrušenie či hnev.

Kate ako princezná

Obaja sa tešili, že môžu ľudí pozdraviť, a to napriek tomu, že na nich novinári neustále kričali otázky, ktoré s knihou súviseli. Oni sa však zachovali ako vždy, nereagovali a nedali nič najavo. Nie je to nič prekvapivé, kráľovská rodina sa vyhýba komentovaniu klebiet, alebo ďalším informáciám.

Kate Middleton pritom ukázala, že je skutočnou princeznou, a to opäť aj nádherným outfitom od Safiyaa s krištálikmi. Jej účes bol na ňu trochu netypický a veľmi jej pristal.

Najnovšie články