Titulná fotografia, ktorá pobúrila celý svet. Všimnete si, čo na nej nehrá?

Lucia Mužlová

Všetko je len jedna veľká ilúzia. Ani svet Hollywoodu nie je výnimkou. Samá dokonalosť, ani gram tuku navyše. Je však verejne známym tajomstvom, že fotografie sa digitálne upravujú. Len málo spoločností necháva fotografie, na ktorých nájdete stopy po celulitíde či striách. Titulka, ktorá sa objavila na obale časopisu Vogue ešte aj dnes nedá mnohým spávať. Čo na nej nehrá?

Článok pokračuje pod videom ↓

Na fotografii môžete vidieť známe tváre, modelky Gigi Hadid, Kendall Jenner, Ashley Graham a rôzne iné. Pred rokom sa objavili v marcovom čísle Vogue, no táto fotografia sa okamžite stala ikonickou a zapísala sa do histórie nie veľmi vydarených tituliek.

Na fotografii môžete vidieť modelky v šortkách a čiernych polo priliehavých tričkách so stojačikom. Oslavujú moderné americké ženy. Jediným problémom je práve ruka modelky Gigi Hahih, ktorá je až neprirodzene dlhá a upravená photoshopom.

https://twitter.com/BrookeAshleyP/status/829537657399234560

V dnešnom svete, kedy sa na krásu kladie veľký dôraz sa ženy rozdelili na dve polovice. Jedna sleduje trendy a používa rôzne filtre a fotografie upravuje. Druhá polovica bojuje za prirodzenosť. Práve Vogue je časopis, ktorý podporuje bežné ženy po celom svete a dáva prednosť prirodzenosti. Tento prešľap im teda fanúšikovia len tak ľahko neodpustili.

Aký je váš názor? Zastávate cestu prirodzenosti alebo si na fotografiách tiež pomôžete nejakým pekným filtrom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Na Instagrame zverejnil milú novinku. Známy spevák sa čoskoro stane otcom

Lucia M., her.ie