Dcéra zosnulého Paula Walkera si uctila jeho pamiatku. Aj 10 rokov po smrti vidí znamenia priamo z neba

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (meadowwalker)

V kinách je najnovšia časť Rýchlo a zbesilo a v súvislosti s tým si členovia filmového štábu opäť zaspomínali aj na zosnulého Paula Walkera. Ten prišiel o život pred desiatimi rokmi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, veľmi často na neho spomína hlavne jeho dcéra Meadow, ktorá si je veľmi blízka s mnohými bývalými kolegami svojho zosnulého otca. V poslednom filme si dokonca zahrala letušku, z čoho bola nadšená. „Niečo sa vo mne pohlo, keď som videl, že si chce uctiť svojho otca a svojím spôsobom prispieť k jeho celoživotnému dielu,“ povedal Vin Diesel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meadow Walker Thornton-Allan (@meadowwalker)

Zahrala si v najnovšom filme

Michelle Rodriguez tiež poznamenala, že to pre nich veľa znamená a že takto môže jeho pamiatka žiť naveky. Herci sa zhodli, že mať na nakrúcaní Meadow, bolo pre nich veľmi inšpirujúce. Paul zomrel ako 40-ročný v novembri 2013 pri autonehode. Meadow na svojom Instagrame prezradila, že na nakrúcaní Rýchlo a zbesilo vyrastala. Potom poďakovala režisérovi za láskavosť, trpezlivosť a podporu počas jej účasti vo filme.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meadow Walker Thornton-Allan (@meadowwalker)

Jej otec by bol šťastný

„Som taká požehnaná, že môžem ďalej ctiť odkaz môjho otca a zdieľať ho s ním navždy,“ povedala. Meadow tvrdí, že aj roky po jeho smrti dostáva znamenia, vďaka ktorým vie, že je stále pri nej a všetko bude v poriadku. Potom založila nadáciu The Paul Walker Foundation, ktorá má poslanie číriť a konať dobro.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meadow Walker Thornton-Allan (@meadowwalker)

Vidí znamenia od neho

Sama si myslí, že jej otec by bol nadšený z toho, že je súčasťou Rýchlo a zbesilo. Rada to pozerá a rada spomína na svojho otca vo filmoch. Priznala tiež, že obľúbené čísla Paula boli štyri a sedem, a keď o sebe pochybuje, alebo má ťažšie obdobie, neustále na ňu vyskakujú a tak vie, že to je on a jej dáva najavo, že je pri nej.

Najnovšie články