Princ William a Kate Middleton oznámili obrovskú novinku: Správa, ktorú nikto nečakal

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Princ William a Kate Middleton urobili zásadný krok. Spolu so svojimi deťmi odchádzajú z Londýna a už viac nebudú bývať v Kensingtonskom paláci. Odchádzajú na západ do Berkshire, v blízkosti hradu Windsor, kde býva aj kráľovná Alžbeta.

Ako uvádza portál People, na tento krok sa odhodlali hlavne kvôli deťom. Portál Sunday Times informoval o tom, že to odráža hlavne meniace sa potreby ich troch detí, Louisa, Charlotte a Georga. Práve dve staršie deti, George a Charlotte, odchádzajú zo školy Thomasa Battersea a zapíšu sa do školy vo Windsore. Ich nový domov by mal byť Adelaide Cottage na panstve Windsor, avšak ešte to nie je oficiálne potvrdené.

Foto: Profimedia

Ide v prvom rade o deti

Aj keď hlavným dôvodom je hlavne škola, existuje aj množstvo ďalších výhod, ktoré sťahovanie prinesie. Berkshire je tiež blízko miesta, kde žijú rodičia Kate Middleton, no taktiež budú veľmi blízko kráľovnej Alžbety. Sunday Times tiež uviedol, že sa hovorí o tom, že časom sa William a Kate presťahujú priamo do Windsoru, pretože princ Charles v ňom neplánuje tráviť toľko času. V Kensingtone sa podľa všetkého necítia príliš slobodne, pretože deti nemôžu ísť len tak von do parku a hrať sa s kamarátmi.

Foto: profimedia

Kensingtonský palác by mal však naďalej zostať ich základňou. Ich srdcovou záležitosťou je však Anmer Hall, ich vidiecke útočisko v Norfolku.

16
Komentovať