Svetoznáma herečka Michelle Pfeiffer starne bez botoxu či plastík a vyzerá skvelo. Vďačí za to jednoduchej veci

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Svetoznáma herečka je známa svojím talentom, no nedá sa zaprieť, že obdiv žien si získala aj svojím vzhľadom. Starne totiž s gráciou a ukazuje, ako vyzerá skutočná žena po šesťdesiatke. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, Michelle Pfeiffer, známa svojimi neuveriteľnými hereckými schopnosťami a mladistvým vzhľadom, ktorý akoby odporoval zákonom času, si roky dokáže udržať bezchybnú pleť. 66-ročná herečka bola vždy zanietená pre zdravie a kondíciu a verí, že tajomstvom jej mladistvého vzhľadu je prísny cvičebný režim a zdravá strava.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial)

Starnutia sa nebojí

Hlavným tajomstvom Michelle je to, že je so starnutím zmierená. Vie, že už mladšia nebude a nesnaží sa nasilu pôsobiť mlado. „Čím som staršia, tým je to ľahšie. Dosiahnete hranicu, keď vám vyhovuje vyzerať dobre na svoj vek namiesto toho, aby ste vyzerali mlado na svoj vek, a ja som ju prekročila. Chcela by som vyzerať tak, ako som vyzerala v tridsiatke? To sa stavte, ale to sa nestane a už necítim taký tlak ako kedysi. Úprimne povedané, je to celkom úľava,“ vysvetlila herečka.

O pleť sa stará stále rovnako

Hoci jej roky pribúdajú, Michelle nehodlá nič meniť. Našla kozmetické výrobky, ktoré jej vyhovujú a fungujú pre jej pleť a drží sa ich dodnes. „To, čo používam na svoju pleť, som nezmenila už viac ako desať rokov. Mám takú reaktívnu pleť, že ak nájdem niečo, čo funguje a súhlasí so mnou, zostanem pri tom,“ podelila sa o svoje skúsenosti herečka.

Zároveň sa drží toho, že menej je viac a nepotrebuje mnohokrokovú pleťovú rutinu. „Čistím, hydratujem – to je všetko,“ prezradila Michelle tajomstvo svojej sviežej pleti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial)

Dodržiava rastlinnú stravu

Najnovšie články