Známa jasnovidka prezradila, ako do domu prilákať viac šťastia. Jej rady fungujú stopercentne a nedám na ne dopustiť!

Monizz

Hovorí sa, že jasnovidcom sa človek musí narodiť. Ako to je, nevieme posúdiť, no známa jasnovidka Alena Kurilova prezradila, ako do domu prilákať šťastie bez odstrašujúcej mágie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Táto žena vraj už pomohla mnohým ľuďom vyriešiť ich životné traumy a problémy. Vo svojej profesii sa venuje rôznym oblastiam, no najviac ju fascinuje šťastie a radosť v rodinách a medzi pármi. V jednom z rozhovorov prezradila, ako byť doma šťastný, zdravý a úplne v pohode. Kto vie, ako to naozaj je. Veríte, že existuje niečo medzi nebom a zemou? Alebo sa jedná o premyslenú formu šarlatánstva?

Majme na pamäti, že už naši predkovia verili v rôzne symboly. Číslo 13 prináša nešťastie, naopak aj nájdete v tráve štvorlístok, budete mať šťastie. Každý si občas takéto niečo povie, aj keď len sám pre seba. Pozrime sa na niektoré symboly a povery, ktoré pretrvali aj v dnešnej modernej dobe.

V predvečer významnej udalosti

Podľa Kurilovej ide o starú babskú poveru, ktorá dodnes stopercentne funguje. V predvečer významnej udalosti, rodinnej oslavy či stretnutia by ste si mali ešte pred odchodom do postele položiť topánky na prah. V nasledujúce ráno ho nezabudnite ako prvou prekročiť pravou nohou.

pixabay.com

Pre šťastie

Nemáte doma ešte podkovu? Mali by ste si ju zaobstarať. Podkovy naozaj prinášajú šťastie. Aby ste ho mali dostatok aj doma, mala by byť vaša podkova nová. Je jedno, či pôjde o skutočnú podkovu alebo len dekoratívnu. Potom by ju mal niekto z vašich príbuzných, s ktorými žijete, ukryť niekde v dome. V miestnosti, kde ju nájdete, by ste ju mali aj zavesiť. Samozrejme nad dvere.

To, čo chýba

Ak chcete do rodiny priniesť to, čo v nej chýba, najlepší čas je počas vianočného večera. Otvorte vchodové dvere, vezmite sekeru a tupú stranu položte na prah. Potom povedzte starodávnu formulku, do ktorej doplňte vaše prianie. „Volám do domu….“ (lásku, zdravie, manžela, nového člena rodiny, atď.)

pixabay.com

Von z konfliktov

Ak máte v rodine dusno a atmosféra je stále hustá, najlepším liekom je, bola a bude vždy kuchyňa. Tento absolútne jednoduchý element bežného života dokáže urobiť divy. Ak do prípravy jedla investujete kúsok svojho srdca, partner to okamžite pocíti a príliv novej energie by sa mal dostaviť v krátkom čase.

Plány verzus realita

Ak sa budete celý život obviňovať zo svojich zlyhaní, nikdy nebudete môcť urobiť nič dobré. Aby ste teda plány premenili na realitu, musíte si stanoviť pravidlá a čerpať životnú energiu zo všetkého okolo. Napíšte svoje plány na papier a orámujte ho kahančekmi. Počkajte, kým kahance zhoria a potom sa s vervou pustite do realizácie svojich plánov. Nezabúdajte obchádzať ľudí, ktorí vám energiu odoberajú.

pixabay.com

Ak si myslíte, že všetko vo vašom živote má nejaký zmysel, potom môžete na tieto rady zabudnúť. Ak však potrebujete pomôcť a nakopnúť, podkova pre šťastie či plány na papieri ešte nikdy nikomu neuškodili. Čo vy na to? Napíšte nám svoje názory do komentárov.

Pozri aj: 5 znamení zverokruhu, ktoré je veľmi ťažké pochopiť. Ak ste si mysleli, že najtvrdohlavejší je Býk, mýlite sa

zdroj: babskeveci.sk (M)