Adela a Viktor Vinczeovci oslávili piate výročie svadby: Tajomstvo ich šťastného manželstva je jednoduché

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (viktorvincze)

Adela a Viktor sú pre mnohých ľudí vzorom šťastného vzťahu. Ich prístup ku manželstvu je jednoduchý a aj keď boli dlho kritizovaní kvôli vekovému rozdielu medzi nimi, oni si z toho absolútne nič nerobia. Teraz oslavujú piate výročie manželstva.

Článok pokračuje pod videom ↓

Obaja pri tejto príležitosti na svojom Instagrame venovali pár slov svojmu vzťahu. Viktor dokonca zverejnil niekoľko fotografií zo svadby, ktoré fanúšikovia predtým nemali možnosť vidieť. Ich svadba bola, samozrejme, ostro sledovaná, preto sa rozhodli mať jedno tajnú, len s pár ľuďmi a druhú už so všetkými blízkymi.

Krásne slová od Viktora

„Presne pred piatimi rokmi som mal svoju prvú svadbu. Obsahovala všetko, čo poriadna šoubiz svadba má obsahovať – únik pred paparazzim na diaľnici, pašovanie schovanej nevesty na zadnom sedadle auta suseda Maťa, tajný sobáš v kruhu najbližších v svätojurskom evanjelickom kostole, či presun do Tomášova pod rúškom súmraku, aby sme o deň na to mali aj druhú svadbu a odpálili najlepšiu párty našich životov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze)

A ani po piatich rokoch sa nič nezmenilo, preto to pokojne zopakujem. Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. A sme zaň, aj za dnešný deň veľmi vďační.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze)

Pripojila sa aj Adela

Milé slová napísala aj Adela, ktorá veci berie s nadhľadom a vtipom. Tiež pripojila peknú fotku a niekoľko slov na sociálnej sieti. „Želáme Vám všetkým, aby ste nemuseli vo vzťahoch robiť kompromisy. Aby ste sa mohli správať slobodne, aby ste mali partnera za najväčšieho parťáka, aby ste spolu vedeli tráviť v záchvatoch smiechu a filozofických debatách celé dni, aby ste mali spoločné záujmy a mohli spolu kedykoľvek komunikovať cez prdy. Pod krídlami lásky a nadhľadu je dobre. Tak nech si “neuletíme” na nejakej ilúzii alebo sebaklame. Zatiaľ to ide super. Vážim si každý moment z tých piatich rokov v manželstve,“ napísala Adela.

Najnovšie články