Finalistka zo Slovenska na Miss Universe zlomila rekord. Takto zažiarila na prestížnej súťaži

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (vea.sce)

Súťaže krásy majú svojich priaznivcov, ale aj odporcov. Mnohí ľudia ich považujú za povrchné a nezobrazujúce reálnu krásu. Pre mnohé dievčatá je to však priestor k tomu, aby sa zviditeľnili a ukázali, čo všetko naozaj dokážu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Množstvo žien si prostredníctvom súťaže krásy vybuduje úspešnú modelingovú kariéru. Tento rok sa konal už 70. ročník Miss Universe, ktorej sa zúčastnia finalistky z celého sveta. Vo finále bojovalo až 80 krásnych a múdrych žien. Miss Universe sa napokon stala Harnaaz Sandhu z Indie, ktorá patrí medzi bojovníčky za práva žien.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Scepankova (@vea.sce)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Scepankova (@vea.sce)

Naša finalistka prekonala rekord

Ako uvádza portál Diva.sk, Silvia Lakatošová, ktorá organizuje súťaž Miss Universe na Slovensku, poslala do Izraela bojovať o titul Veroniku Ščepánkovú, ktorá sa profesionálne venuje modelingu a má 26 rokov. Aj keď naša finalistka nevyhrala, môže sa pýšiť rekordom, ktorý už zdolá asi len málokto. So svojou výškou 191 centimetrov sa stala najvyššou súťažiacou v histórii.

Foto: profimedia

Na finále sa previedla v nádherných priliehavých šatách, ale reprezentovala aj naše kultúrne dedičstvo, keď sa na móle objavila v outfite od Františka Mikloška, ktorému bol inšpiráciou náš ľuďový kroj.

Najnovšie články