Prezidentka Zuzana Čaputová na festivale Pohoda. V takomto outfite ste ju ešte nevideli

Dana Kleinová

Foto: Instagram (zuzana_caputova)

Zuzana Čaputová sa objavila na letnom festivale, kde sa predviedla v neformálnom outfite. Po jej boku nechýbal ani jej partner.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše diva.sk, prezidentka Zuzana Čaputová sa netají tým, že sa rada zúčastňuje trenčianskeho festivalu Pohoda. Ani tento rok si ho nenechala ujsť a objavila sa na ňom aj so svojím partnerom Jurajom Rizmanom. V rámci svojej účasti navštívila aj rôzne stánky a vyjadrila svoju podporu napríklad aj dúhovej komunite.

Bola vďačná

Prezidentka pridala z akcie aj niekoľko fotografií na svoje sociálne siete a podľa popisu, ktorý k nim pridala, bolo jasné, že si festival nielen užila, ale bola aj vďačná za ľudí, ktorých na ňom stretla.

„Pohodu a fantastickú atmosféru na nej robia skvelí ľudia. Svoju nádej do budúcnosti opieram o ľudí, ktorí s nasadením robia svoju prácu a vidia v nej zmysel. O ľudí, ktorí spolu dokážu vytvoriť kultúrne a tolerantné prostredie, v ktorom sa cítime dobre. Jedných aj druhých dnes stretávam na Pohode. Vďaka za vás!“ napísala prezidentka Čaputová.

O tom, že udalosť nebrala ako formálnu záležitosť či povinnosť, svedčil aj jej ležérny outfit, v ktorom rýchlo zapadla do davu a ukázala, že aj ona je v prvom rade len človek. Na sebe mala vzdušné biele košeľové šaty a na nohách tenisky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Najnovšie články