Princezná Charlotte na seba opäť strhla všetku pozornosť: Neuveríte, čo vystrájala

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Aj deti Williama a Kate sú v prvom rade len deti a práve preto je krásne, keď ich môže verejnosť vidieť vo svojej prirodzenosti a nie strojené a nútené správať sa vzorne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál FoxNews, princ Louis nie je jediný, kto vie potešiť publikum a strhnúť na seba všetku pozornosť. Aj jeho staršia sestra, princezná Charlotte zaujala počas stretnutia na Hrách Commonwealthu 2022 v Birminghame v Anglicku. Pripojila sa k svojim rodičom a príbuzným, no zdá sa, že jej malý brat má ksichtíky po nej.

Foto: Profimedia

Grimasy stáli za všetko

Medzi divákmi robila grimasy a dokonca zdvihla palec hore, keď pozerala na svojho otca, princa Williama. Tento výlet bol prvým, kedy sa princezná zúčastnila kráľovskej udalosti len sama so svojimi rodičmi. George pritom už absolvoval hneď niekoľko takýchto podujatí, vrátane Wimbledonu.

Foto: Profimedia

Súrodenci sa nezaprú

Na športovom podujatí robila grimasy a chvíľu vyzerala, že nie je príliš spokojná, na čo ju upokojoval práve William. Je to zároveň druhé veľké športové podujatie, ktoré princezná Charlotte podporila. Len nedávno sa opäť pripojila k Williamovi, aby popriala veľa šťastia anglickému ženskému tímu. Jej otec zároveň povedal, že je to budúca futbalová hviezda.

Foto: Profimedia

Bol to práve princ Louis, ktorý najviac ukradol pozornosť počas Platinového jubilea, kedy robil opičky, zakrýval si uši a videá s ním sa stali virálne. Mnohí ľudia oceňujú, keď vidia deti z kráľovskej rodiny, ktoré sa správajú presne tak, ako sa od detí očakáva.

Najnovšie články