Borisovi Kollárovi sa malo narodiť trináste dieťa. Milenka zverejnila detaily pôrodu

Dana Kleinová

Foto: Instagram (kollarboris), Facebook (Laura Vizvaryova)

Borisovi Kollárovi sa údajne narodilo ďalšie dieťa. V poradí je tak už trináste a má ho už s jedenástou ženou. 

Ako sme písali v skoršom článku, dohady o tom, že Boris Kollár čaká dieťa s podstatne mladšou ženou zo šoubiznisu, sa začali objavovať už začiatkom tohto roka. Politik, aj mladá speváčka, ktorá sa zviditeľnila prostredníctvom talentovej šou na TV JOJ, však akékoľvek tehotenstvo či vzťah popierali. Zdroj z jej okolia však tvrdil, že Laura Vizváryová naozaj čaká jeho dieťa, ktoré je už dnes na svete. Píše o tom portál ODZADU.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Potvrdila to aj jeho ex

Konflikt medzi bývalou Kollárovou partnerkou Barborou Richterovou a politikom je pre verejnosť viac než známy. Barbora venuje väčšinu svojho času na sociálnych sieťach tomu, že odhaľuje tajomstvá z Borisovho súkromia, a tiež to, s kým podľa nej v tomto momente spáva. Vyjadrila sa aj k Laure Vizváryovej.

Pred šiestimi dňami napísala: „Najznámejší výsledok tvojho snaženia je dieťa (ešte nenarodené) Laury Vizvaryovej… Odkedy si s ňou začal spávať, robila mi spolu s tebou zo života peklo… Od drzých urážlivých správ až po fakt, že ťa tak ovplyvnila, že si sa prestal našim deťom venovať.“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Ukázala bruško

Najnovšie články