Vojvodkyne Camilly sa spýtali, či jej budú Harry a Meghan chýbať. Jej reakcia je hitom internetu

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR/profimedia

Je jasné, že po tom, ako Harry a Meghan „vystúpili“ z kráľovskej rodiny, na ostatných členov sa budú sypať otázky o tom, ako sa v skutočnosti cítia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pocity, ktoré majú členovia kráľovskej rodiny, sa možno nedajú vyjadriť slovami. Ako uvádza portál People, otázky na Harryho a Meghan budú prichádzať na zo všetkých strán a nevyhnú sa im žiadny členovia kráľovskej rodiny. Platí to aj pre Camillu, vojvodkyňu z Cornwallu a manželku princa Charlesa. Tá navštívila Prospect Hospice Swindon v Anglicku na oslavu 40. výročia organizácie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Duchess Of Cornwall Blog (@theduchessofcornwallblog),

Zvláštna reakcia Camilly

Keď sa jej reportér opýtal na to či jej bude chýbať Harry a Meghan, vojvodkyňa sa usmiala a po chvíľke povedala: „Hmm, samozrejme.“ Mnohí ľudia si všimli jej mierne zaváhanie a začali pochybovať o pravdivosti toho, čo povedala. Spôsobiť to však mohlo aj to, že poriadne nepočula reportéra. Po minulotýždňových kráľovských stretnutiach odhalila 93-ročná kráľovná Alžbeta závery toho, ako bude pokračovať Harryho a Meghanine pôsobenie v kráľovskej rodine.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Markle (@hrhofsussex),

Kráľovná reagovala dojemnými slovami

Alžbeta povedala, že Harry, Meghan a Archie budú vždy milovanými členmi kráľovskej rodiny. Avšak výzvy, ktorým posledné dva roky museli čeliť, boli na nich už priveľa a ich rozhodnutie a želanie na nezávislejší život podporila. Taktiež im poďakovala za všetku prácu, ktorú odhodlane v krajine vykonávali či už v rámci kráľovskej rodiny, alebo mimo nej. Vyjadrila hrdosť na to, že Meghan sa tak rýchlo stala jednou z rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Prince Harry, Duke of Sussex (@loveprinceharry1),

Povinnosti Harryho a Meghan

„Dúfam, že im dnešná dohoda umožní začať budovať šťastný a pokojný nový život,“ povedala kráľovná. Nová zmena nadobudne účinnosť na jar 2020, podľa vyhlásenia Buckinghamského paláca. 38-ročná Meghan a 35-ročný Harry už nebudú financovaní z prostriedkov kráľovskej rodiny, nebudú používať tituly „kráľovská výsosť“ a musia uhradiť náklady na renováciu svojho domu Frogmore Cottage.

Najnovšie články