TEST: Čo vidíte na tomto obrázku ako prvé? Jednoduchý test prezradí veľa o vašom aktuálnom duševnom rozpoložení

KatkaR

V súčasnosti existuje množstvo rôznych osobnostných testov, ktoré pristupujú k hodnoteniu osobnosti globálne a komplexne, čo znamená, že dokážu identifikovať dokonca i jednotlivé vlastnosti ktorejkoľvek osobnosti. Vďaka nasledujúcemu testu si môžete otestovať, aký je v tejto chvíli stav vášho mentálneho zdravia a čo vás v súčasnosti najviac trápi. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Pozerajte sa na obrázok maximálne 10 sekúnd a zapamätajte si, čo ste videli ako prvé

adme.ru

Zapamätali ste si, čo ste videli na obrázku? Ak áno, nižšie si môžete pozrieť svoj výsledok.

#1 Videli ste jaskyňu

adme.ru

Je veľmi ťažké rozhodiť vás, či vyviesť z miery. Ste pokojný človek, ktorý sa vo všetkom pokúša vidieť to najlepšie. Vďaka svojej vnútornej sile a optimizmu vás nedokážu vystresovať ani negatívne situácie. Vaše okolie vás na základe toho pravdepodobne často žiada o radu alebo pomoc.

Podporujete svoju rodinu a blízkych a zdieľate s nimi váš optimizmus a pozitívnu energiu. 

#2 Videli ste lietajúci tanier

adme.ru

Zdá sa vám, že ste pod neustálym tlakom, a že o chvíľu sa z toho možno aj zrútite. Na stres ste pravdepodobne náchylnejšia než vaše okolie, kvôli čomu vás trápia i zdravotné problémy. Možno trpíte nespavosťou alebo nepríjemnými nočnými morami.

Neustále držíte všetko v sebe a necháte sa ľahko vytočiť. Tieto skutočnosti môžu viesť k migréne, vracaniu a iným zdravotným komplikáciám.

#3 Videli ste tvár mimozemšťana

adme.ru

Mali by ste sa upokojiť a prestať plytvať drahocennou energiou na neodôvodnené obavy. Keď sa ocitnete tvárou v tvár ťažkej situácii, skúste sa na to pozrieť aj z druhej strany. Aby ste sama sebe uľahčili zvládanie stresu, nezanedbávajte dychové a relaxačné cvičenia.

V každom prípade máte tendenciu odhaliť problém. Necháte sa však ľahko vytočiť, kvôli čomu sa často ocitáte v stresových situáciách.

Tak čo, zhodujú sa výsledky tohto krátkeho testu s vaším aktuálnym duševným stavom? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov.

Pozri aj: Orgazmus je lepší ako ibuprofen a má omladzujúce účinky! 9 vecí, ktoré ste o sexe nevedeli, no báli ste sa opýtať

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), adme.ru