Jennifer Lopez prehovorila o zrušenej svadbe s Benom Affleckom. Fanúšikov svojím vyjadrením prekvapila

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Jennifer Lopez vyzerá šťastnejšie než kedykoľvek predtým po boku svojho manžela Bena Afflecka. Mnohí fanúšikovia vedia, že s Benom prežívali intenzívny vzťah pred takmer 20-timi rokmi. Dvojica však v roku 2004 zasnúbenie zrušila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, dvojica sa po 17-tich rokoch dala opäť dokopy a dokázala, že niekedy láska jednoducho potrebuje čas. Obaja patria k jedným z najsledovanejších párov v Hollywoode. Všetko sa medzi nimi začalo v roku 2001, kedy sa stretli na nakrúcaní.

Foto: Instagram (jlo)

Kvôli pozornosti zrušili zásnuby

V roku 2002 sa zasnúbili, no v septembri 2003 oznámili, že ich veľký deň sa posúva, kvôli nadmernej pozornosti médií. V januári 2004 oznámili, že sa žiadna svadba nechystá a ich zasnúbenie bolo oficiálne zrušené. V tom čase hovorca Jennifer Lopez povedal, že správu o tom, že dvojica zrušila zasnúbenie, potvrdzuje.

Piesne, ktoré nemôže spievať

Zároveň tiež požiadal o rešpektovanie súkromia. Dvojica sa o mnoho rokov neskôr dala opäť dokopy a v júli minulého roka sa zobrali. Pred tohtoročným návratom na hudobnú scénu Jennifer prehovorila o odvolaní svadby pred rokmi. Prezradila to v rozhovore so Zane Lowe na Apple Music 1. Dostali sa tak po diskusii o albume This Is Me z roku 2002, ktorý súvisel s Benom.