Pamätáte si na tohto malého chlapca z filmu Titanic? Má takmer 30 rokov a na filme stále zarába

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (Jane94)

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako skončil malý írsky chlapec z trháku Titanic z roku 1997? Možno ste sa nad detskými hercami nikdy nezamysleli, teraz vám však prezradíme jednu zaujímavosť.

Ako uvádza portál Ladbible, herec sa volá Reece Thompson a už má takmer 30 rokov a scéna z kultového filmu, kde hrá malého chlapca z Írska bola jeho prvým a posledným hereckým vystúpením. Je to jeden z najlepšie zarábajúcich filmov, na čo sa spätne Reece pozerá s veľkým úškrnom, pretože jeho mama úspechu filmu veľmi neverila. Skôr sa tešila, že uvidí svojho syna vo filme.

Na filme stále zarába

Titanic, o ktorom si jeho mama myslela, že nebude stáť za veľa, nakoniec získal impozantných 11 cien Akadémie. Momentálne je Reece príliš zaneprázdnený svojou úlohou riaditeľa digitálneho marketingu v Brian Head Resort, lyžiarskom stredisku v Utahu. Možno vás prekvapí, že napriek svojej malej úlohe neustále dostáva za Titanic peniaze.

Foto: Facebook (Reece Thompson)

Za svoju úlohu pôvodne dostal 30-tisíc dolárov, dodnes však dostáva licenčné šeky. „Je to zvláštne, pretože už si na nakrúcanie ani nespomínam a vždy ma prekvapí, keď mi príde šek na 100 dolárov,“ povedal. Zároveň dodal, že dúfa, že to budú hrať ešte dlho, pretože to pre neho znamená viac peňazí. Suma sa pohybuje približne od 100 do 200 dolárov, v začiatkoch to však bolo aj okolo tisícky.

0
Komentovať