Každá fotografia princa Charlesa a princeznej Diany ukazuje jedno veľké klamstvo. O čo sa jedná?

Lucia Mužlová

Činy princeznej Diany ostávajú nesmrteľné. Mnoho ľudí po celom svete ju neustále zbožňuje a považujú ju za jednu z najvýraznejších osobností kráľovskej rodiny, ktorá sa vzoprela tradíciám a konvenciám. Aj po tragédii ostávajú princezná Diana a princ Charles jedným z najdiskutovanješích párov. Ich vzťah a kauzy boli prepierané neustále a dnes sa pozrieme na jeden fakt, ktorý si mnoho ľudí nikdy nevšimlo a neuvedomilo. Tento fakt však len dokazuje, čo všetko musela princezná Diana v kráľovskej rodine znášať.

View this post on Instagram

26 November 1982: Prince Charles and Princess Diana visit Aberdovey in Wales. Diana wore a coat dress by Arabella Pollen and a suede beret by John Boyd ■ 26 نوفمبر 1982: اﻷمير تشارلز واﻷميرة ديانا يزوران مدينة آبيردوفي في إمارة ويلز. وقد ارتدت اﻷميرة الشابة معطفا من تصميم أرابيلا بولين، وقبعة مستوحاة من تصميم قبعات البيريه الفرنسية صممه لها مصمم القبعات جون بويد ■ #princessdianaforever #humanitarian #princessofwales #princessdiana #gb #hertruestory #kensingtonpalace #uk #thebritishroyalfamily #theroyalfamily #thebritishmonarchy #queenofhearts #instagood #instaroyal #instalike #di #fashionicon #peoplesprincess #style #glamorous #icon #foreveryoung #uk #الأميرة_ديانا #أميرة_ويلز #أميرة_القلوب #الأميرة_ديانا_لﻷبد #بريطانيا #لندن #قصتها_الحقيقية #أميرة_الشعب

A post shared by Princess Diana Forever (@princess.diana.forever) on

Fotografie kráľovskej rodiny sa rozdeľujú na tie, ktoré vyfotia fotografi z novín, prípadne zo správ a potom sú to tie, ktoré sú oficiálne, odfotografované človekom, ktorého najala kráľovská rodina. To však nie je nič výnimočné.

Backside The Royal Wedding - HRH Prince Of Wales Prince Charles & Lady Diana Spencer - BBC Recording from St.Paul's Cathedral on 29th of July 1981

Čo ste však možno nevedeli, na takýchto oficiálnych fotografiách musel byť Charles vždy vyšší, aby symbolizoval ochrancu krajiny, akýsi štít a aby bolo jasné, že sa jedná o príkladný pár.

Hochzeit prinz Charles Lady Diana

Len nedávno sa však zistilo, že tieto fotografie neukazujú skutočnosť. V skutočnosti bola totiž princezná Diana od Charlesa o niečo vyššia, keď nosila opätky a inak bola rovnako vysoká ako princ Charles, čo však bolo neprípustné.

Aj preto bola Diana vždy požiadaná o to, aby sa trochu prikrčila. Mala dať jednu nohu dopredu, aby vyzerala nižšie, a aby tento pár pôsobil harmonicky. Výškový rozdiel na fotografiách je teda viditeľný.

View this post on Instagram

24 February 1981: The Prince of Wales presents his future wife to the world's media at Buckingham Palace. When Lady Diana told her family of Prince Charles's marriage proposal, her brother Viscount Charles Spencer said: "She looked absolutely blissful and was beaming away. I just remember her as really ecstatic." ■ 24 فبراير 1981: أمير ويلز يقدم عروسه وأميرة ويلز المقبلة للصحفيين وممثلي وسائل اﻹعلام الذين قدموا للقائهما في قصر باكينغهام، بعد اﻹعلان رسميا عن نبأ الخطوبة الملكية. يتذكر الفيكونت تشارلز سبنسر وضع شقيقته عندما أبلغت العائلة بنبأ طلب ولي العهد البريطاني الزواج بها قائلا: "كانت أختي سعيدة جدا وبدت ابتسامتها جميلة ووجهها مشع من الفرح. أتذكر بأنها شعرت بالذهول. لم نصدق ذلك." ■ #princessdianaforever #humanitarian #princessofwales #princessdiana #gb #hertruestory #kensingtonpalace #uk #thebritishroyalfamily #theroyalfamily #thebritishmonarchy #queenofhearts #instagood #instaroyal #instalike #di #fashionicon #peoplesprincess #style #glamorous #icon #foreveryoung #uk #الأميرة_ديانا #أميرة_ويلز #أميرة_القلوب #الأميرة_ديانا_لﻷبد #بريطانيا

A post shared by Princess Diana Forever (@princess.diana.forever) on

Mnohí tvrdia, že šlo o to, aby bola Diana potupená a aby Charles ukázal svoje vedúce postavenie v rodine. Či je to naozaj tak, sa už zrejme nikdy nedozvieme.

Pozri aj: Tieto (zlo)zvyky sú pre vaše znamenie zverokruhu typické! Ryby majú slabosť na topánky a Váhy neodolajú…

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), brightside.me