Svetoznáma herečka Kate Hudson sa objavila v odvážnych šatách. Na toto by si netrúfli mnohé 20-ročné

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (katehudson)

Kate Hudson pri svojom príchode na galavečer mnohým ľuďom vyrazila dych. Na filmovom festivale BFI London Film Festival sa objavila v odvážnych šatách.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Daily Mail sa 43-ročná herečka objavila v krásnych a odvážnych šatách s hlbokým výstrihom. Na pleciach mala prehodenú umelú kožušinu a a po jej boku bol jej snúbenec Danny Fujikawa v čiernom obleku s motýlikom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Hudson (@katehudson)

Odvážne šaty, ktoré si môže dovoliť

Kate a Danny spolu majú 5-ročnú dcéru Rani Rose a poznali sa 15 rokov, kým spolu začali chodiť. Danny je nevlastným bratom jej najlepších kamarátok, Sary a Erin Foster. Prvý raz ich spolu videli v roku 2017, Rani sa im narodila v roku 2018 a v septembri 2021 oznámili zasnúbenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Hudson (@katehudson)

Príbeh lásky

Kate a Danny sa zoznámili ešte v roku 2002, keď mala Kate len 23 rokov. Začali spolu chodiť, keď mala 37, v decembri 2016. Dva týždne potom, čo sa Rani narodila, Erin sa na sociálnych sieťach podelila o príbeh Kate a Dannyho. „Keď som mala 19 rokov, moja mama začala chodiť s mužom menom Ron. Ten urobil moju mamu veľmi šťastnou a stal sa základom bezpodmienečnej lásky, ktorú som potrebovala.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Hudson (@katehudson)

„Jeho synovia sa stali pre nás rodinou. Kate, Sarina najlepšia kamoška zo strednej školy, bola našou súčasťou 11 rokov. Keď Ron ochorel a zomrel, Kate tam bola každý deň, aby nás podporovala. Potom sa z ničoho nič pozerala na jedného z Ronových synov inak. Zaľúbili sa a teraz majú dcéru, ktorá ich spojila.“

Kate práve predstavuje svoj nový film, u nás ju však mnohí ľudia poznajú hlavne zo známych komédií, napríklad Mačacie zlato, či Ako prísť o muža za 10 dní.