Dcéra Aleny Heribanovej Babsy prežíva strach o svoje dieťa. Bojuje s ťažkým priebehom korony, toto odkazuje antivaxerom

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (babsyheriban)

Pre rodiča je asi najhoršie, keď sa niečo deje jeho dieťaťu. Bezmocnosť, ktorú prežívajú vo chvíľach, keď sú choré, je naozaj neopísateľná.

Práve to teraz prežíva Babsy, úspešná moderátorka, PR manažérka a influencerka, dcéra populárnej Aleny Heribanovej. Práve jej dcérka sa stala terčom koronavírusu, ktorý však vôbec neprežívajú jednoducho. Na Instagrame uverejnila silné slová.

Ťažký priebeh covidu

„Pôvodne som to sem vôbec nechcela dávať, pretože mi to prišlo nemiestne a asi aj zbytočné, ale ako mama dieťaťa s ťažkým priebehom, by som vás chcela poprosiť, aby ste sa išli zaočkovať (ak vám to zdravotný stav umožňuje), alebo minimálne, aby všetci antivaxeri už konečne ukľudnili svoje emócie a nerobili zo seba obete.


Aktuálne sú obete naše deti, ktoré kvôli našej nerozvážnosti zapĺňajú čakárne u detských doktorov a zvíjajú sa po nociach v bolestiach a triaške. My to doma ťaháme už tri týžne, ale to, že tu prepukne COVID v plnej sile, som fakt nečakala.

Strach o dieťa

Bezsenné noci striedajú obavy z toho, kedy sa stav zlepší a či náhodou nezanechá choroba nejaké dlhodobé následky. Asi to poznáte, že Google ide na plné obrátky a aj keď si nič nechcem čítať, už som prešla všetko o PIMS a iných post-covidových syndrómoch. Po troch týždňoch som už vyšťavená a veci asi nevidím objektívne, ale objektívne je to, že bez očkovania to nedáme. A hlavne komplikujeme život tým, ktorí sa očkovať nemôžu – medzi inými naše malé deti.“

Mnohí Babsy písali komentáre, v ktorých jej a aj jej dcére posielali veľa sily. Je dôležité, aby sme nemysleli len na seba, ale aj na druhých ľudí, práve preto je očkovanie skutočne dôležité pre nás všetkých.

0
Komentovať