18-mesačné dieťa zostalo v rozhorúčenom aute celú noc, našli ho bez známok života. Rodičia sa bavili na oslave

Hyriaková Kristína

Foto: pickpik

Nezodpovední rodičia zabudli svoje 18-mesačné dieťa v rozhorúčenom aute, keď sa vrátili z oslavy. Ich dieťa bolo v aute celú noc, ráno už nedýchalo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje CBS12, obaja si mysleli, že ho odniesol ten druhý. Joel a Jazmine Rondonovci z Floridy išli spolu so svojimi tromi deťmi na oslavu Dňa nezávislosti. Podľa polície sa domov vrátili o tretej ráno, vyložili auto a Jazmine povedala Joelovi, aby dieťa odniesol dovnútra, kým ona zobrala ďalšie dve.

Mysleli si, že dieťa zobral ten druhý

Keďže Joel videl zavreté dvere na aute, predpokladal, že dieťa zobrala práve Jazmine a odniesla ho do domu. Potom išli spolu spať. Podľa testov obaja manželia pili alkohol, brali pervitín a fajčili marihuanu. Na druhý deň okolo jedenástej Joel povedal jednému z detí, aby išli to najmenšie skontrolovať do izby. Postieľka však bola prázdna, tak ho začali hľadať.

Lekári mu nevedeli pomôcť

Nakoniec dievčatko našli v aute, stále pripútané k autosedačke. Dieťa už nedýchalo, napriek tomu ho odviezli do nemocnice. Lekári mu však už nedokázali pomôcť. Šerif floridskej polície tvrdí, že dieťa zomrelo strašnou smrťou a takú tragédiu už dlho nevideli. „To všetko pre nedbalosť a užívanie drog,“ povedal.

Podľa pitvy bol príčinou smrti úpal. Obaja manželia, Joel a Jazmine, boli obvinení z vraždy. Prípadov, kedy rodičia zabudnú dieťa v aute, stále pribúda, a to napriek tomu, že na to každý rok upozorňuje polícia po celom svete.

Najnovšie články