Zdá sa, že Jennifer Lopez nezostarla ani o deň. Má cez 50 a postavu v plavkách jej ženy závidia

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (jlo)

Jennifer Lopez koncom mesiaca oslávi 54 rokov, no podľa mnohých ľudí prestala starnúť už okolo 30. Napriek tomu, že nikdy nešla pod nôž a nemá žiadny botox, vyzerá neuveriteľne. Dokazujú to aj jej zábery v plavkách.

Článok pokračuje pod videom ↓

Jennifer Lopez je známa svojím mladistvým vzhľadom a vekom, ktorý by jej nikto nehádal, píše portál Brightside. Aj keď má po päťdesiatke, popová hviezda opäť ohromila svojich fanúšikov a ukázala, že očividne vôbec nestarne. Napriek tomu, že mnohí neprajníci tvrdia, že si v boji proti starnutiu pomohla botoxom, plastickou chirurgiou či filtrami, J. Lo tvrdí, že sa rozhodla starnúť s gráciou a prirodzene.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Aké je tajomstvo jej krásy?

„Mojím tajomstvom krásy je, že sa snažím byť láskavá k ostatným a vyzdvihovať iné ženy,“ povedala v reakcii na svojich kritikov. Popová ikona nedávno ohromila svojich fanúšikov niekoľkými zábermi, s ktorými sa podelila na svojom instagrame. Matka dvoch detí na nich relaxuje pri bazéne, má na sebe krásne plavky a slnečné okuliare.

Množstvo pozitívnych reakcií

Príspevok rýchlo nazhromaždil milión lajkov a stovky komentárov, ktoré boli plné komplimentov. Ľudia nechápu, ako je možné, že stále vyzerá tak mlado. „Koľko rokov má Jennifer? Je možné, že vôbec nestarne? Veď od svojich 30 rokov vyzerá stále rovnako. Toto je priestor pre vedeckú štúdiu,“ stálo v jednom komentári.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Môže za to genetika

Pravdou je, že Jennifer Lopez za svoj mladistvý vzhľad do veľkej miery vďačí genetike, ako už niekoľkokrát prezradila. Pleť má naozaj ukážkovú, no okrem génov sa o ňu aj náležite stará a jej rutina sa skladá z toho, že pije veľa vody a vyhýba sa cigaretám, aj alkoholu, ktoré pleti neprospievajú. Dáva si taktiež pozor na stravu.

Najnovšie články