Po jej boku sa objavila známa Slovenka. Kate Middleton svojím outfitom mnohým vyrazila dych

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton sa zúčastnila tenisového grandslamu Wimbledon a stretla sa aj so svojím kamarátom Rogerom Federerom. Opäť predviedla svoj perfektný módny vkus.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál NY Post, aj keď sa na tenisových kurtoch dodržiavajú prísne pravidlá, čo sa týka oblečenia a hráči musia mať na sebe biele oblečenie, v hľadisku však návštevníci môžu mať oblečené čokoľvek. Hviezdou bola opäť Kate Middleton, ktorá ukázala eleganciu, ale zároveň aj outfit inšpirovaný módou z tenisových kurtov.

Foto: profimedia

Sako v príjemnej farbe

Kate Middleton mala na sebe krásne sako v príjemnej farbe a bielu midi sukňu. Tento retro outfit tiež trochu kopíroval tenisovú sukňu. Obuté mala lodičky značky Gianvito Rossi a na saku brošňu vo fialovej a zelenej farbe, ktoré sú symbolom Wimledonu. Takto celej udalosti vzdala hold.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton Styled (@katemiddletonstyled)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený OC ™ (@onlyclassy)

Po boku Kate známa Slovenka

Kate Middleton si krátko pred začiatkom turnaja zahrala tenis so svojím kamarátom Rogerom Federerom. V hľadisku sa objavila aj po boku jeho manželky, Slovenky Mirky v Royal Box v All England Lawn Tennis and Croquet Club, kde Federer zožal od fanúšikov standing ovation.

Okrem toho mnohým tiež neušlo, že Roger porušil protokol. Fotografi zachytili, ako sa naklonil ku Kate a dotkol sa jej chrbta, čo však nie je povolené. Keďže sú dobrými priateľmi, predpokladá sa, že je to v poriadku.

Najnovšie články