Žena vyzvala letecké spoločnosti, aby ponúkali lety bez detí: Zažila som trojhodinové peklo

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Istá Američanka vyzvala letecké spoločnosti, aby ponúkali lety bez detí. Urobila tak po tom, čo zažila pekelný let s dieťaťom, ktoré si cestu vôbec neužilo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Ladbible. Morgan Lee uverejnila na TikTok-u video, v ktorom sa sťažovala na mimoriadne trýznivý zážitok s dieťaťom počas letu. „Prečo neexistuje niečo ako lety len pre dospelých? Zaplatila by som za to. Mám slúchadlá, ktoré tlmia zvuk, dieťa malo viac ako päť rokov, sedelo priamo za mnou a kopalo ma do stoličky, keď jeho matka spala,“ povedala.

Lietadlá bez detí?

Jej video už bolo zobrazené viac ako 650-tisíckrát a 24-ročná žena povedala, že let trval tri hodiny a celý čas ju dieťa otravovalo. Kým mnohí ľudia ju za jej prístup skritizovali a označili ju za neohľaduplnú voči iným ľuďom, ďalší jej rozčarovanie pochopili.

@mooorganic The flight was 3 hours and I listened to this the entire time #travel ♬ original sound – Mo

„Jediné, čo môžeš spraviť, je zaplatiť si súkromné lietadlo a rezervovať si súkromný let. Zaplatíš, ale budeš mať lietadlo len pre seba.“ Niektorí však povedali, že by si tiež priplatili a ozvalo sa množstvo rodičov, ktorí by pristali úplne to isté. Aj prieskum z roku 2017 potvrdil, že mnohí ľudia by pristali súkromnú časť pre rodičov s deťmi.

Niektoré medzinárodné letecké spoločnosti ako Malaysia Airlines, AirAsia, Scoot Airlines a IndiGo už zaviedli zóny bez detí .