Julia Roberts urobila, čo nikto nečakal. Zverejnila raritnú fotografiu, ktorou prekvapila mnohých ľudí

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (Julia Roberts)

Väčšina svetoznámych celebrít si svoje súkromie stráži a dáva pozor na to, čo zdieľa s verejnosťou. Tak je to aj v prípade 56-ročnej herečky Julie Roberts. Teraz však urobila výnimku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla upozornil na to, že hviezda Pretty Woman či Jedz, modli sa a miluj sa na sociálnych sieťach podelila s krásnou fotografiou ich detí, dvojčiat Hazel Patricie a Phinnaeusa Waltera, ktorí oslavujú 19 rokov. Julia Roberts, ktorá má na instagrame viac ako 11 miliónov sledovateľov, ukázala svoje dvojčatá v plnej kráse.

Krásna fotografia

A to hneď fotografiu, kedy boli jej dvojčatá ešte maličké. „Všetko najlepšie k narodeninám vám všetkým,“ napísala. Samozrejme, fanúšikovia sa hneď vrhli na komentáre, aby im taktiež popriali k ich sviatku. Okrem dvojičiek má herečka aj 16-ročného syna Henryho.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Julia Roberts (@juliaroberts)

Svojho muža miluje

Spolu so svojím manželom Danielom Moderom sa nedávno podelila o svoje skúsenosti s rodičovstvom. Tvrdí, že obaja sú ľudia, ktorí majú silné presvedčenie a názory, no zároveň sú súcitní. Všetko sa snažia vštepiť deťom a byť im príkladom. „Nesú obrovskú zodpovednosť, viac ako si myslím, že som mala ja v ich veku. Hovoria svoj názor a obhajujú veci, v ktoré veria,“ povedala.

Julia a Daniel sa stretli v roku 2001 a v roku 2002 sa zobrali. Je pre nich dôležité, aby robili kompromisy a obaja ťahali za jeden povraz. Napriek tomu, že ani ich vzťah nebol vždy ideálny, hovorí, že Daniel Modera bol jej najlepšie životné rozhodnutie.

Najnovšie články