Manželstvo na čiastočný úväzok? Nebudete veriť, čo stojí za krásnym a úspešným manželstvom herečky Gwyneth Paltrow

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR

Každé manželstvo je iné a každému niečo iné vyhovuje. Pravdou však je, že keď sú dvaja ľudia svoji, automaticky sa očakáva, že spolu budú tráviť každý jeden deň. Známa herečka Gwyneth Paltrow a jej manžel Brad Falchuk spolu podľa Scarymommy majú tráviť len štyri dni do týždňa a aj to nie vždy. Gwyneth tvrdí, že presne takto im to vyhovuje.

Článok pokračuje pod videom ↓

Viete si predstaviť, že by ste so svojím manželom trávili len štyri dni do týždňa? A že by ste mali dokonca oddelené domy? Podľa tohto hollywoodskeho páriku je presne toto kľúčom ku šťastnému a úspešnému manželstvu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Manželstvo na čiastočný úväzok?

Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk považujú práve ich manželstvo na čiastočný úväzok za dôvod, prečo je šťastné a úspešné. Obaja majú dokonca aj vlastné domy a spolu trávia len štyri dni do týždňa. Brad je vo svojom domove vtedy, keď sú u neho jeho deti z predchádzajúceho manželstva, tínedžeri Brody a Isabella. Toto má podľa nich posilňovať polaritu v ich vzťahu a udržuje ho čerstvý.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Takýto vzťah si pochvaľuje

„Och, všetci moji priatelia, ktorí sú v manželstve hovoria, že spôsob, akým žijeme je ideálny a nemali by sme na ňom nič meniť,“ povedala herečka. Je samozrejmosťou, že aby si pár mohol nechať oba domy, musí byť na tom finančne veľmi dobre. Pravdou však je, že mnohí ľudia hovoria o tom, že manželstvá sú úspešnejšie, keď sú od seba partneri čiastočne oddelení. Fungujú aj dve spálne, takže hollywoodsky párik to jednoducho len povýšil o úroveň hore.

Život s dospievajúcimi deťmi

Dôvodom, prečo si však obaja nechali svoje domy nie je to, že by od  začiatku plánovali žiť oddelene. Má to byť hlavne kvôli ich dospievajúcim deťom. Nechceli ich nasilu vytrhnúť z ich prostredia a nútiť ich vychádzať so svojimi novými súrodencami. „Stále to robíme vlastnou cestou. Na tínedžerov musíte ísť pomaly. Všetko je pre nich veľmi intenzívne,“ povedala herečka, ktorá má vlastné dospievajúce deti, Apple a Moses. Vychádzanie nevlastných súrodencov podľa nej nebolo jednoduché, ale pomaly si k sebe hľadajú cestu. Ona sama sa ku nevlastným deťom nechce postaviť ako ich mama, pretože to nie je.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Je diskutabilné či je skutočne takéto manželstvo normálne. Mnohým ľuďom to vo vzťahu pomôže, ale nájdu sa aj takí, ktorí tvrdia, že manželstvo je o tom neustále si ku svojmu partnerovi večer ľahnúť a ráno sa vedľa neho zobudiť. Urobte si však názor sami.

Najnovšie články